Turnaj U7, U8 NMNV

publikované 18.09.2023

V sobotu sme organizovali miniturnaj pre najmenšiu prípravku ročníky narodenia 2016 a 2017. Miniturnaj preto, keďže sa v ňom nezaznamenávali výsledky, nevyhodnocovali sa najlepšie tímy, ale deti hrali bez tlaku na výsledok len pre radosť z hry.

V kategórii roč.2017 sa predstavilo 8 tímov, z toho dve naše. Deti odohrali 7 zápasov po 15 minút na maklé bránky bez brankárov a v záverečných dueloch už bolo vidieť, že majú toho dosť. Pre viacerých chlapcov to bola vôbec prvá konfrontácia s iným súperom ako so spoluhráčmi na tréningu. Turnaj si vyskúšali aj niektorí chlapci narodení v roku 2018. Oba tímy nesklamali. Najmä „A“ čko neraz dvíhalo divákov zo sedadiel, krásnymi či už individuálnymi prienikmi alebo peknou kombináciou. Potešil aj fakt, že keď sa prvej trojke nedarilo, zabrala druhá. Všetci šiesti chlapci sa podelili o góly. No samozrejme boli aj chyby, ktoré budeme postupne odstraňovať. O dva týždne budeme hrať podobný turnaj v Trebaticiach a veríme že výkon bude ešte lepší.

„A“ TíM : Šorf, Gajdošech, Páleš, Cibulka, Nedbal, Šimlovič

„B“ TÍM : Pavliščík, Kucharovič, Magál, Mrákava, Kasala

Ročník 2016 odohral turnaj 6 tímov na troch ihriskách systémom 4+1. Aj keď výsledky nie sú dôležite, chalani a dievča sa nestratili ani výkonnostne a ani výsledkovo, keď dvoch súperov výrazne predčili, s dvomi odohrali veľmi vyrovnané duely a s jedným prehrali.

ZOSTAVA : Barta, Surdová – Turan, Tomčík, Tupý, Koštial, Papcún, L.Jambor, Kováčik, Hoschek, Fraňo, Čongrády F. a D.

« 05 / 2024 »