VITAJTE NA STRÁNKE PRÍPRAVKY A PREDPRÍPRAVKY 

AFC NOVÉ MESTO NAD VÁHOM

ROČNÍKY NARODENIA 2010 - 2013

Sme futbalová prípravka a predprípravka pre deti narodené v rokoch 2010 až 2013. Zameriavame sa na všeobecný pohybový rozvoj a u najstarších detí sa výrazne špecializujeme na futbalové zručnosti, keďže chlapci roč.2010 už hrávajú pravidelnú sútaž. Zúčastňujeme sa medzinárodných turnajov a pravidelne dosahujeme výrazné úspechy vo všetkých kategóriách.

 

 

 

OPAŤ HĽADMÁME SPONZOROV NA TEPLÁKOVÉ SÚPRAVY. VÁŽENÍ RODIČIA AK SA NIEKOMU Z VÁS DÁ ALEBO VIETE ZOHNAŤ SPONZORA NA TEPLÁKOVÉ SÚPRAVY, DAJTE NÁM VEDIEŤ. VŚETKY KTORÉ SOM MAL K DISPOZÍCII BOLI ROZDANÉ A EŠTE NÁM OSTALI CHLAPCI, KTORÍ SÚPRAVY NEMAJÚ. JEDNALO BY SA CCA O 10 SÚPRAV, JEDNA STOJÍ 42€. ĎAKUJEME

 

PROGRAM NA JANUÁR :

23.1. STREDA

16:00 - 17:00 "A" + "B" KASÁRNE

16:00 - 17:00 "C" ODBORÁRSKA

 

24.1. ŠTVRTOK, KAŚARNE

16:00 - 17:00 "B" SKUPINA

17:00 - 18:00 "A" SKUPINA

 

26.1. TURNAJ R.2010 V PIEŠŤANOCH.

ZRAZ JE 10:45 PRED ŠPORTOVOU HALOU. HRÁME V DIPLOMAT ARFENE V PIEŠŤANOCH PREDPOKLADANÝ NAVRAT JE O 15:30

NOMINOVANI : KOSTAL, ESTERGAJOS, OCHODNICKY, M.BENACKA, BUSO, PODHRADSKY, ZEMKA, TI.BLIŽNIAK, TO.BLIŽNIAK, BALAŽOVIČ,

 

28.1. PONDELOK

16:00 - 17:00 "C" SKUPINA - CIRK.ŠKOLA

16:00 - 17:00 "A" SKUPINA - KASARNE

17:00 - 18:00 "B" SKUPINA - KASARNE

 

30.1. STREDA

16:00 - 17:00 "A" + "B" KASÁRNE

16:00 - 17:00 "C" ODBORÁRSKA

 

31.1. ŠTVRTOK, KAŚARNE

16:00 - 17:00 "B" SKUPINA

17:00 - 18:00 "A" SKUPINA

 

3.2. BOŠÁCA ROČ.2011, zraz 12:00 v Bošáci v hale

AFC BIELI : KRISTOFOVIC, SUROVCIK, RUSNAK, SPILKO, MULLER, GALANI, M.KRAJCI, H.BENACKA, M.BEŇAČKA

AFC ZELENI : OCHODNICKY, BUSO, MARTAK, ČERNÝ, M.SPANIK, TO.BLIZNIAK, TI.BLIZNIAK, BALAŽOVIČ, MATEJOVIČ

 

4.2. PONDELOK

16:00 - 17:00 "C" SKUPINA - CIRK.ŠKOLA

16:00 - 17:00 "A" SKUPINA - KASARNE

17:00 - 18:00 "B" SKUPINA - KASARNE

 

5.2. UTOROK, SV.ALEXIA

16:00 - 17:00 BRANKÁRSKY TRÉNING

 

6.2. STREDA

16:00 - 17:00 "A" + "B" KASÁRNE

16:00 - 17:00 "C" ODBORÁRSKA

 

7.2. ŠTVRTOK, KAŚARNE

16:00 - 17:00 "B" SKUPINA

17:00 - 18:00 "A" SKUPINA

 

9.2. TREBATICE 2012

 

11.2. PONDELOK

16:00 - 17:00 "C" SKUPINA - CIRK.ŠKOLA

16:00 - 17:00 "A" SKUPINA - KASARNE

17:00 - 18:00 "B" SKUPINA - KASARNE

 

13.2. STREDA

 

16:00 - 17:00 "A" + "B" KASÁRNE

 

16:00 - 17:00 "C" ODBORÁRSKA

 

14.2. ŠTVRTOK, KAŚARNE

16:00 - 17:00 "B" SKUPINA

17:00 - 18:00 "A" SKUPINA

 

16.2. TREBATICE 2010

17.2. BOŠÁCA ROČ.2012

 

18.2. PONDELOK

16:00 - 17:00 "C" SKUPINA - CIRK.ŠKOLA

16:00 - 17:00 "A" SKUPINA - KASARNE

17:00 - 18:00 "B" SKUPINA - KASARNE

 

19.2. UTOROK, SV.ALEXIA

16:00 - 17:00 BRANKÁRSKY TRÉNING

 

20.2. STREDA

16:00 - 17:00 "A" + "B" KASÁRNE

16:00 - 17:00 "C" ODBORÁRSKA

 

21.2. ŠTVRTOK, KAŚARNE

16:00 - 17:00 "B" SKUPINA

17:00 - 18:00 "A" SKUPINA

 

25.2. PONDELOK

16:00 - 17:00 "C" SKUPINA - KASARNE

17:00 - 18:00 "A" + "B" SKUPINA - KASARNE

 

26.2. STREDA

16:00 - 17:00 "C" ODBORÁRSKA

 

27.2. ŠTVRTOK, KAŚARNE

16:00 - 17:00 "B" SKUPINA

17:00 - 18:00 "A" SKUPINA

 

ZIMNE HALOVÉ TURNAJE :

3.3. SENICA ROC.2011

10.3. BOŠÁCA ROČ.2010

10.3. BOŠÁCA ROČ.2012

24.3. BOŠÁCA ROČ.2010 (S 2009)

24.3. BOŠÁCA ROČ.2011

 

 

NOVÉ ROZDELENIE OD 9.1.2019 :

A SKUPINA

2010 - KOSTAL, ESTERGAJOS, OCHODNICKY, M.BENACKA, MISKOVIC, ZARNOVICKY, E.ČERNY, MARTAK, BUSO, PODHRADSKY, ZEMKA, TI.BLIŽNIAK, TO.BLIŽNIAK, BALAŽOVIČ,

2011 - SUROVCIK , MATEJOVIČ

2012 - M.KRAJCI

2013 - H.BEŇAČKA

 

B SKUPINA

2010 - KUZELIK, MIKUDIK, M.SPANIK, KREČEK

2011 - GALANI, MULLER, KRISTOFOVIC, HERÁK, RUSNAK, SPILKO, MI.HOLOTA

2012 - J.OCHRANEK, DOROTCIN, HALIENKA, DOMIN, MA.HOLOTA,L.KONEČNÝ

 

C SKUPINA

2011 - ZAVODSKY, L.ATALOVIČ, J.ATALOVIČ

2012 -  , ŠORF, JURAČEK, MI.PAVLIK, ZVARIK, GREGORIČKA

2013 - PAAR, FRANKO, FRAŇO, MICHALEC, BUŠO, VARGONČÍK,

 

HRÁČI MESIACA NOVEMBER A DECEMBER

Zostali sme Vám dlžní výsledky hlasovaní za mesiace november a december. V novembri zvíťazil Marko Estergíjoš a najlepším hráčom decembra sa stal Jakub Závodský. Obom chlapcom gratulujeme a želáme veľa ďalších úspechov v ich športovej kariére.

Najbližšia akcia

Narodeniny Michal Pavlik

Ostatné - 17.02.2019 7:30 - 08:30

0 komentářov

Prihláste sa k svojmu k účtuPotvrďte účasť na akcii

Áno, prídem (0): --

Nie, neprídem (0): --

TURNAJ TOPOLCANY

publikované 23.01.2019

19.január - telocvičňa základnej školy v Urminciach pri Topoľčanoch a účasť našej najmladšej prípravky ročníka 2012 na futbalovom turnaji, ktorého sa zúčastnilo osem družstiev hrajúcich vo dvoch skupinách, z ktorých podľa umiestnenia sa hralo o celkové poradie.
Naši chlapci svoju skupinu vyhrali s týmito výsledkami a súpermi :
AFC - Dubnica 2 : 1 Krajčí 2
AFC - AS Trenčín 6 : 0 Krajčí 3, Beňačka Hugo 3
AFC - Piešťany 1 : 0 Krajčí
V zápase o prvé miesto sme sa stretli s víťazom druhej skupiny s Topoľčanmi a v riadnom hracom čase sa zápas skončil remízou 2 : 2 , kedy naše góly zaznamenali Halienka a Krajčí a tak o víťazovi rozhodovali pokutové kopy, v ktorých gól zaznamenal len Marek Krajčí a súper premenil tri, takže celkovo sme na tomto turnaji získali druhé miesto.
Turnaj odohrali títo chlapci : Špilko (najlepší brankár turnaja), Krajčí, Beňačka, Halienka, Konečný, Domin, Pavlík, Dorotčin, Holota Michal a Holota Marko.
Je to ďalší pekný úspech týchto našich najmladších futbalistov a všetci veríme, že to je ďalšie povzbudenie pre ich trénovanie.
Ako vždy však chcem aj teraz poďakovať rodičom, či starým rodičom za ich ochotu byť s nami a vychutnávať si radosť detí z futbalu.

 

Komentáre

Prispievať do diskusie môžu len prihlásený užívatelia.

V diskusii nie je zatiaľ žiadny príspevok

Kalendár akcií

« 02 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
111213141516 17
18192021222324
2526 2728   
Najbližšia akcia



Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie