Úvod » PRÍRPAVNÉ ZÁPASY A TURNAJE

Miniliga U8 a U7

publikované 14.09.2022 (aktualizované 17.09.2022)

V nedeľu 11. septembra naše najmladšie prípravky U - 8 a U - 7 odohrali na domácom ihrisku turnaj, kde v kategorii U - 8 hralo na troch ihriskách šesť družstiev - domáce AFC, Piešťany, Trebatice, Levice "A" a Levice "B" a FŠM Nutri Trnava - chlapci odohrali veľmi pekné a kvalitné zápasy s veľmi dobrými súpermi v systéme 4+1, každý s každým s hracím časom 20 minút. Okrem zápasu s Piešťanmi, ktorý sme prehrali 8 : 0, sme s ostatnými súpermi hrali vyrovnanú hru, ale doplatili sme v každom zápase na nepremieňanie čistých gólových príležitostí. Turnaj odohrali títo chlapci : Takáč, Druxa, Tomčík, Dorotčin, Grznár, Železnik, Vargončík, Volf a Picek. Súčasne sa na dvoch ihriskách odohral aj turnaj U - 7, ktorého sa zúčastnili tri družstvá - domáce AFC, FŠM Nutri Trnava a CFM JA Trebatice - každé družstvo malo dva tímy, kedy obidva hrali súčasne v systéme 3+0, na malé bránky bez brankára s hracím časom 15 minút. Boli víťazstvá, aj prehry, ale dôležité bolo, že si z chuti a s radosťou zahrali. Turnaj absolvovali : Toráčová, Žabčík, Helia, Kuželík, Dzina, Papcún, Maraz a Ochránková .Je veľká škoda, že začíatok školského roka nám silne narušil nomináciu detí, kedy mnohí nemohli prísť kôli chorobe, ale dúfame, že na dalších turnajoch budeme mať už čo najviac zdravých futbalistov. Za pekné športové dopoludnie patrí srdečná vďaka nielen deťom, ale aj vám rodičia, ktorí ste ich sprevádzali a povzbudzovali.