Úvod » LIGOVÉ A SÚŤAŽNÉ ZÁPASY

Zapasy r.2012

publikované 13.05.2022

š ‌‌ V nedelnom zápase v Topoľčanoch sme opäť prehrali, tentoraz 7 : 2 / Vargončík - 2 /. Chlapcom nemožno uprieť snahu hrať, ale hrať kolektívne a individuálne veľký rozdiel - utápať sa v zbytočných klučkách, v súbojoch aj proti 2-3 súperovým hráčom - takto to nejde. Z 50 minút sme skutočne a kolektívne jednoducho hrali len posledných 7 minút, kedy si chlapci jednoducho nahrali na 2-3 dotyky. Marko spravil klučku a vystrelil - 2 razy gól.......ale bolo to málo !!! Súperovi sme pohodlne umožnili vyhrať a to ešte Maťo Pekarovič chytil, či vyrazil 14 !!!!!!!! tutoviek súpera - nechcem, aby sme takto ustráchane a odovzdane darovali súperovi body . Streda 11.mája - aj napriek tomu, že sme opäť neboli úspešní a súper z Partizánskeho vyhral 5 : 2, podali sme podstatne lepší, kolektívnejší výkon ako v nedeľu v Topolčanoch. Chlapci sa snažili v bránení, dodržiavali postavenie, zakladali útoky, ktoré mali dobrý priebeh až na zakončenie.....Priaznivý bol hlavne druhý polčas, ktorý skončil remízou 1 : 1. V tréningoch budeme nerušene odstraňovať chyby a snáď o týždeň - dva si aj my s radosťou zakričíme : " ciky - caky..."