Úvod » AKTUALITY

Záver sezóny

publikované 29.06.2021

V týždni od štvrtka 24.6. do pondelka 29.6. sa dostali postupne do hry všetky deti prípravk a predprípravky.

Vo štvrtok odohrali ligový zápas ročníky 2012 v Trebaticiach so súpermi z CFM JA. :

Borovce / CFMJA / : AFC  5 : 9 ( 2 : 5 /

goly :  Vargončik - 6, Holota Marko - 2 a Ostrenková - 1

Na stredajšom treningu to vyzeralo velmi zle - sedem chlapcov ohlásilo, že neprídu na štvrtkový zápas, takže prišli vypomôcť Ostrenková a Bušo....ale prekvapenie bolo pri nástupe do autobusu - prišli traja, ktorých sme oželeli a zrazu sme mohli hrať celkom peknú teoreticky pripravenú partiu....V brane sa vystriedali obaja brankári a v poli sa pravidelne striedali pri dvoch stáliciach dve päťky....Pekný futbal, pekné akcie, goly a záverečná radosť nielen z víťazstva, ale aj z hry so súperom po veľmi dlhom čase.

V sobotu sme usporiadali turnaj v Novom Meste pre ročníky 2013 a 2014. Škoda, že miesto nominovaných dohromady vyše 40 detí v oboch kategóriách, takmer tretina neprišla. Starší chalani už so skúsenosťmi odohrali dobrý turnaj iba s jednou prehrou, náš druhý tím roč.2013 ešte len zbieral prvé skúsenosti. Ročník 2014 nastúpil vo veľmi oklieštenej zostave, no museli sme ich rozdeliť na dva tímy, keďže organizačne sme naplánovali turnaj pre 2 naše družstva a netušili sme že množstvo detí nepríde. Chalani a dievča ešte len zbierali prvé skúsenost. Bol to pre všetkých okrem Romana Janečku prvý veľký zápas, prvý veľký turnaj. Postupne sa oťukávali, naberaaliodvahu a v poslednýchzápasoch s Dubnicou to už vyzeralocelkom solídne. Chalani vidia, že musia ešte veľa trénovať a hrávať aby sa stále zlepšovali.

V pondelok sa uskutočnil posledný tréning. Deti ktoré neboli nominované na turnaj sa zúčatnili malých majstrovstiev európy - pripravili sme pre nich dresy veľkých Európskych tímov ako Španielsko, Holandsko,Nemecko, portugalsko,..a na dvoch ihriskách odohrali turnaj. Po turnaji prišlo slávnostné vyhodnotenie sezóny aocenenie najlepších.

Vidíme sa odva týždne