Úvod » LIGOVÉ A SÚŤAŽNÉ ZÁPASY

AFC - BUČANY, MINITURNAJ U8

publikované 07.09.2020

V nedeľu 6.9. sme odohrali ďalší ligový zápas proti Bučanom, Nešťastný zápas sme začali gólom v našej sieti po hrubej chybe v obrane. Nasledovalo dobýjanie súperovej brány cez nepreniknutelnu obranu dvoch vysokých hračov, no gól sa nam strelit nepodarilo a tak sme bohuial prehrali 0:1.

Poobede naši mlaší roč.2013 odohrali turnaj 5 tímov. Hralo sa 20 minút na dvoch ihriskách. Niektorí nominovaní chlapci sa nedostavili a tak sme požiadali Mateja a Michala, ktorí ostali na ihrisku z predchádzajúceho zápasu a doplnili ich do tímu. Hrali sme na dve štvorice, ktoré sa pravidelne striedali po 5 minutových intervaloch. Turnaj sme začali hrozne, prispato, neorganizovane. Ihneď v úvode sme dostali gól. No postupne sme sa začali preberať, hru sme vyrovnali, a neskor aj skore a postupne sme začali hrať pekný futbal. Všetci sa chytili a v ďalších zápasoch to bola už paráda. Pekné akcie, otáčanie hry, súboje, malo to všetko čo to má mať a bol to super výkon od všetkých, Potom sme mali 20 minútovú prestávku, keďže predchádzajpce zápasy sme odohrali hned po sebe. Prestávka nám opäť uškodila a na ďalší zápas sme nastúpili rovnako a na začiatku, nesústredený, ospatý, dostali sme 4 góly za 5 minút...No opäť sme sa potom prebudili, začali hrať a postupne sme sa dostávali do tempa, nielen sme hru s výborným súperom vyrovnali ale dokonca sme miestami boli lepším tímom. No dokázali sme dať iba jeden gól. Celkový dojem bol veľmi dobrý, všetci makali, všetci mali svoje veľmi dobré chvíľky a obe štvorice boli vyrovnané.

AFC - CF MJA 1:1

AFC - ST.TURÁ  5:0

AFC - TRENČÍN  5:2

AFC - DUBNICA 1:4