Úvod » LETNÝ KEMP

LETNÝ TÁBOR

publikované 24.08.2020 (aktualizované 31.08.2020)

Aj v lete 2020 sa uskutočnil letny denný kemp pre malých futnbalistov. V podstate sme začali už v nedeľu 16.8 kedy sme odohrali prípravn:ý zápas na Starej Turej, ktorý nás mal opäť naštartovať na futnalovú nôtu po letnej prestávke. Zápas sme rozdelili na dve časti. V prvej sme hrali na menšiu plochu 5+1 a potom na veľké letisko, tak ako budeme hrávať ligové zápasy 7+1.

Prvú čast nma malej ploche sme jednoznačne ovládli a vyhrali 11:0. No v druhim dejstve sme sa nestíhali čudovať. Na veľkej ploche sa úplne stratila naša herná dominancia a naopak kopili sme obrvoské chyby najmä v obrane. Konečná výhra 5:4, no naša hra nič moc.

V pondelok sme oficiálne zahájili letný kemp. Pondelkový program prebiehal tak sme boli zvyknutí z minulých rokov. Doobeda tréningový program a hry, poobede dalsí tréning a na záver zápas medzi U10 a U9 systémom 7+1.

Na utorok sme naplávoli výlet do Dubnice. Klub AFC nám poskytol krásny autobus a tak sme ne,useli riešiť vlakové prestupy. V Dubnici sme na peknom hlavnom štadióne odohrali priateľský zápas proti miestnemu MFK. Starší reízovali 12:12 a mladší zvíťazili 19:14. Chlapci si do sýtosti zahrali no opäť sme sa vrátili n malé ihrisko so systémok 4+1, kleďže domáci takto hrávajú svoju ligu. PO návrate a obede nasledoval strelecký tréning a animačný program pre najmenších.

Stredu sme si vyčlenili na turitstiku. Opäť to bolo na Čachtický hrad. Po presune vláčikom do Višnoveého a opekačke pod hradom sme vystúpili na Čachtičák. Následne sme si dali obed v miestnej reštaurácii a vrátili sa vlakom naspät do NM.

Vo štvrtok nás čakal opäť zäpas, tentokrát na domácej pôde, proti prípravkárom z Dolného Sŕnia. Naši starší ročn2011 odohrali proti ročníkovo o rok starším chlapcom kvalitný zápas, ktorý ukázal naše slabiny. Konečný výsledok 0:11....Mladší chlapci odohrali zápas zase s chlapcami, ktorí v Srní ešte len začínaju a nemajú tolko futbalových skusenosti. Výsledok 14:0 nie je podstatný, ale dôležite že chalani si zahrali a predviedli solídny výkon, no opäť len na malej ploche 4+1.

V piatok nás čakal ďalší výlet. Tentokrát do Trnavy, kde sme mali dohodnutý zápas s Lokomotívou U9. Po ceste vlakom a takmer pol hodinovom šlapaní, sme odohrali zápas 3x25 minút systémom 6+1. Chlapcov sme rozdelili na dve skupiny. skupina tvorena roč.2012 + Mikudik a Bušo vyhrala 5:4, skupina roč.2011 prehrala 2:5. a posledná tretina kde hrali chalani zmiešane skončila 3:3.

Chlapci si počas týždna dosýtosti zahrali, aby sa pripravili na novú sezónu a ligové zápolenia. Verím že sa všetkým páčilo a o rok zopakujeme