Úvod » AKTUALITY

AFC CUP A UKONČENIE SEZÓNY

publikované 29.06.2020

V sobotu a v nedeľu 27.-28.6 nás čakal po dlhom hluchom období futbalovy víkend. V sobotu odohrali všetk prípravky turnaj a v nedeľusme spoločne ukončili sezónu

Turnaj kategoria 2011 a 2012.

Megaturnaj odohrali naše staršie ročníky 2011 a 2012 keď v každej kategórii hralo 10 družstiev. Dohromady na piatich ihriskách.Ráno sme si vylosovali skupinu, ktorá sabohužial v staršejkategorii ukázaa ak prisiná, keď chalani vyhrali iba jeden zápas, v ostatných dostali "náter", a tak sme sa dostali do pavúka o 5. až 8.miesto. Ani tu sme neuspeli a obsadili konečné 8.miesto. Herne sme neoslnili, mnohýmchlapcodlhá pauza uškodila a dostarej formy sa nedostali....v kategórii U8 - ročník 2012 sme tiež nastupovali veľmi ťažko, na úvod nás zskočila Žilina ked sme po chvili prehrávali 0:2, dokázali sme vyrovnať ale hlúpou chybou sme dostali v poldenej sekunde gól..Rovvnaké chyby a nedostatky v bránení či chytaní sa ukázali aj v ďalších zápasoch. Chalani sa síce snažili, bojovali, ale celkový dojem nebol dobry. Veľmi chýbal Jurko Ochránek, či už herne svojimi prihrávkami by určite pekne zásobovval Mareka, ale ja do počtu, keďže potom by sme mohli pekne striedať celé štvorky. Celkové štvrté miesto je vzhľadom na výkony až moc prijateľné

Turnaj kategórie 2013 a 2014

V najmladších kategóriách nastúpilo menej družstiev 6 resp. 5, hrali sme každý s každým. Ročník 2013 sa veeeeľmi ťažko rozbiehal, keď nás doslova zdemolovali Pieštanci, následne sme zbabrali zápas s Interom Bratislava. no potom sme sa už rozbehli a všetky zápasy vyhrali. Bolo super že obe štvorky hrali dobre, ťahali sa , raz dala gól jedna skupina raz druha, raz zabrala jedna raz druha. Konečné tretie miesto je pekné ale moho to byť kľudne aj druhé....

Ročník 2014 hral bez vysledkov, len pre čistú zábavu a radosť z hry. Všetci chlapci si do sytosti zahrali a dokonca v konečnom súčtovaní by sme skončili druhí. Takmer všetcci chlapci strelili gól a veríme že mali velku radosť z hry

UKONČENIE SEZÓNY

V nedeľu sme sa zišli na štadióne všetky prípravky od končiacich chlapcov roč.2009 až po najmladšie deti roč.2014. Škoda, že viacerí neprišli a nemohli sme sa so všetkými dstojne rozlúčiť. Akcia začala turnajom v dvoch kategóriách, medzitým rodičia hlasovali v anketách o najlepších hráčoch v rôznych kategóriách. Po turnajoch nasledovao kopanie pokutových kopov. Rodičia mali možnosť vyskúšať si streľbu na "profesionálneho" brankkára AFC N.Mesto, za čo mu touto cestou ďakujeme. Deti kopali tiež na aktívneho mužského brankára. Nasledovalo zlosovanie tomboly a vyhodnotenie turnajov a streľby. Následne si všetci pochutili na guláši no a čerešničkou na torte bol súboj rodičovských družstiev.

Týmt chceme poďakovať všetkým ktorí nejakým spôsobom priložili ruku k dielu, či už varením gulašu, pomocou pri upratovaní, skladaní, zapožičaní vecí, alebo prinesenie množstva cien do tomboly, či sladkostí pre deti. Špeciálne poďakovanie partrí p.vargončíkovi ktorý nakúpil sladkosti a ceny do tomboly v hodnote 500€.

Trošku nás mrzí, že niektorí sa po tombole vyparili, zobrali ceny a odišli a nestihli sme sa ani rozlúčiť. Rovnako nás mrzí, že niektorí chlapci sa oblievali aj v útrobách štadióna. Srandu a zábavu berieme, sme radi že deti aj s trénermi aj takto utužujeme kolektív, ale niekde už treba mať hranice, čo už je veľa. Taktiež rozbiť sklenný džús a odísť bez toho aby to niekomu povedal, tiež nie je veľmi kolegiálne. Mali sme možnosť usporiadať to po prvý krát na štadione v Novom Meste nad Váhom, keďže chceme aby to nebol len stánok pre mužov a pre nás "Alcatraz", ale aby to bol štadión pre všetkých členov klubu, no dúfame že to nebolo aj posledný krát.