Úvod » SPOLOČNÉ AKCIE

Turnaj 2012 a ukončenie sezóny

publikované 16.12.2019 (aktualizované 18.12.2019)

V nedeľu 15.12 sme po skončení turnaja kategórie 2012 slávnostne spoločne ukončili sezónu spolu všetci hráči predprípravky aj s rodičmi. Deti boli rozdelené do tímov, obliekli sa do dresov veľkoklubov ako Real Madrid, FC Barcelona, či Manchester United. Starší chlapci zasa reprezentovali farby národných tímov Slovenska, Belgicka, či Portugalska. Rodičia sa fantasticky ujali úlohy trénerov od rozcvičky cez taktiku a prežívanie zápasov. Chalani odhrali dramaktické vyrovnané turnaje, s víťaznou radosťou tímu Manchester united v kategórii Liga majstrov spomedzi piatich družstiev, v zložení Michal Pavlik- Holota, Marko Holota, Jakub Závodský, Filip Tupý so sestrou, A rovnako v  červených farbách odetý tím Belgicka zvíťazil v kategórii Liga národov spomedzi 4 tímov, v zložení Samo Rusnák, Adam Halienka a chlapcov zo staršej kategórie. Nasledovala súťaž v kopaní penált, ktorú vyhrali v mladšej kategórii Marko Holota a v staršej Martin Mikudík. No a po tejto súťaži sme pokračovali vyhodnotením sezóny a odovzdaním diplomov a cien pre deti. Dôstojne sme ukončili futbalový rok 2019 a tešíme sa na nový...

V nedeľu 15.decembra v Bošáci sme usporiadali predvianočný turnaj ročníka 2012 s ôsmymi družstvami, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín a potom podľa umiestnenia v skupine sa hralo o konečné poradie v turnaji.
AFC - Domino Bratislava    4 : 0   Krajčí 4
AFC - Žilina   2 : 3   Krajčí 2
AFC - Šaľa    5 : 2   Krajčí 5
V tabulke sme obsadili druhé miesto a tak sme hrali  o tretie miesto s Piešťamni. V tomto stretnutí sme v niektorých momentoch hrali absolútne pod naše možnosti - veď dostať dva góly v priebehu 15 sekúnd je niečo nepredstaviteľné !
Takže konečný rezultát bol 4 : 1 pre Piešťany, pričom náš gól zaznamenal po peknej akcii a prihrávke Mareka Krajčího Jurko Ochránek.
Takže celkovo sme dva zápasy vyhrali a dva prehrali so skóre 12 : 5 a Marek Rajčí dal 11 gĺov a Jurko Ochránek jeden.
Turnaj v pravidelnom striedaní odohrali : Holota Marko, Halienka, Závodský, Pekarovič, Holota Michal, Konečný, Krajčí a Ochránek.