turnaj Uh.Brod

publikované 02.12.2019

V nedeľu 1.12. sme sa zúčastnili pravidelného turnaja futbalových školičiek v neďalekom Uherskom Brode. Za účasti 9 tímov systémom každý s každým na dvoch hracích plochách. Škoda, že najmä pre choroby sa nezúčastnilo viac chlapcov a neokúsili atmsféru tohto pekného turnaja. Nakoniec sme nastúpili iba so siedmiomi statočnými, ktorí odohrali 8 zápasov. Výsledkovo sme excelovali keď sme vyhrali 7 zápasov a jeden remízovali, no herne spokojný úplne nie som. Naša hra mala veľa chýb, chalani nepočúvali a málo kedy sa riadili taktickými pokynmi. Ak by sa riadili pokynmi tak výsledky mohli byť oveľa výraznejšie. Najväčšie naše nedostatky sú preberanie lopty od brankára chrbtom k súperovej bráne - často sme ju prebrali tak zle , že sme ju vrátili do našeho pokutového územia a prihrali tak súperovi na gól, u niektorých chlapcov nepriebojnosť, vyhýbanie sa osobných súbojov, veľmi zle zahrávané rohové kopy, nevnímanie priestoru - častokrát si chalani púšťali loptu až do autu, streľba v pohybe - to sú niektoré prvky ktoré budeme musieť dotrénovať aby chlapci podávali stále lepšie výkony. Naopak chalani veľmi príjemne prakvapili niektorými prihrávkami, keď pekne otočili hru na voľného spoluhráča, ktorý mal voľný priestor na útok na bránu, výbornou rozohrávkou od brankára, ktorý zakladal útočné akcie, dobrou streľbou, aj keď mnohokrát nepresnou, a hlavne chuťou hrať a radosťou z hry.

AFC NM - TJ VLČNOV  4:0

AFC NM - TJ NIVINICE 2:1