AFC - KRAJNE, AFC - PARTIZANSKE

publikované 07.10.2019

Štvrtok 3.oktobra sme prišli odohrať stretnutie okresnej ligy prípraviek do Krajného. Zišli sme sa v našej najsilnejšej a najlepšej zostave : Krištofovič - Rusnák, Halienka, Muller, Mikudík, Špilko, Ochránek, Surovčík, Ragas a Krajčí a súpera sme riadne potrápili, hrou, prístupom, zodpovednosťou a zároveň to bola pre nás aj príprava na nedeľný domáci zápas. Konečný výsledok 9 : 7 (4 : 3 ) pre domácich, bol pre nás všetkých malým sklamaním, pretože chlapci hrali pekný oku lahodiaci futbal, len koncovka umiestnenia lopty do súperovej bránky nám zabránila radovať sa z víťazstva. Naše góly zaznamenali Krajčí 3, Surovčík 2 a Ragas 2........posledných desať minút sme hrali prakticky na jednu bránku, mali sme obrovské možnosti, dokonca viac než za celý zápas, ale koncovka bola slabá.

V nedeľu sme doma na umelej tráve privítali súpera z Partizánskeho a tomu sme veru nič nedarovali a to brankár súpera veľa pochytal a my sme veľa šancí nedotiahli do konca. Súper bol veľmi vďačným sparingpartnerom a naši chlapci ukázali radosť z hry, pekné kombinácie a tiež góly o ktoré sa v konečnom výsledku 13 : 0 (6 : 0 ) podelili chlapci takto : Surovčík 5, Krajčí 5, Špilko 2 a Mikudík 1.
Hrali sme v tejto zostave - Krištofovič - Halienka, Muller, Mikudík, Špilko, Ochránek, Surovčík, Krajčí, Ragas a Konečný