AFC - HLOHOVEC

publikované 09.09.2019

AFC U-9
AFC - Hrádok 6 : 9 (2 : 6), góly Krajčí Marek 6...........

chlapci prvý raz hrali na veľkej ploche polovičky ihriska v novom systéme 7+1. Prvý polčas sa nevedeli vysporiadať s veľkou plochou a viac menej hrali v stlačenom priestore, čo súper veľmi dobre využíval. Chlapci veľmi zle obsadzovali súpera a čo bolo horšie naši brankári vôbec nemali svoj deň. V druhom polčase dostali chlaci dve úlohy: správne pozične obsádzať súperových hráčov a útočníci mali za úlohu útočiť a strielať priamo na bránku súpera a nie sa ťahať s loptou do rohu....obe úlohy plnili veľmi dobre a to sa ukázalo aj vo výsledku druhého polčasu. Záverom treba pochváliť výborný herný prejav Aďa Mullera a Mareka Krajčiho !

Nedelný zápas s Hlohovcom na hlavnom prírodnom trávniku bol jednoznačnou našou záležitosťou, kedy väčšina hry sa odohrávala na súperovej polovici a pred jeho bránkou. Z množstva striel a gólových príležitostí, ktoré si chlapci často vypracovali v pekných kombináciách a vo vzájomnej spolupráci sa ujali strely M. Kračí 6, Galáni a Surovčík čo vyústilo do záverečného výsledku 8 : 0 s polčasom 5 : 0.
V oboch zápasoch sa pravidelne vystriedali títo chlapci : Krištofovič a Matejovič v bráne a v poli sa striedali Halienka, Muller, Mikudík, Ragas, Kuželík ( len v nedeľu ), Špilko, Konečný, Ochránek, Dorotčin ( hral len vo štvrtok ), Surovčík, Galíni, Krajčí