Úvod » LIGOVÉ A SÚŤAŽNÉ ZÁPASY

MFK TOPOLCANY - AFC NMNV

publikované 02.09.2019

V nedelu 1.9. sme odohrali prvé jesenné kolo nezmyslenej, nedomyslenej krajskej ligy. Z pôvodne nominovaných 11 detí sa ho zúčastnili nakoniec len piati, keďže väčšina bola odcestovaná na predĺžených víkendoch. Takže miesto pôvodného systému 7+1, ktorým sa hráva v tejto lige, sme hrali iba na menšiu plochu, a to navyše bez striedania, kým nás bolo 5, súper mal 18 detí. Chalani prvý polčas makali naplno, dreli, bojovali a polčas sme vyhrali 3:2, ešte päť minút druhého polčasu sme boli lepším tímom keď sme zvýšili na 4:2, no postupne nám úplne odišli sily a 5 statoční borci už nevládali. Konečná prehra 6:16 nie je absolútne dôležitá a výsledok nehrá žiadnu rolu. Treba pochváliť chalanov za odmakaný zápas a odmeniť ich obrovským potleskom.

ZOSTAVA : M.KRAJČI, SUROVČIK, MIKUDIK, KONEČNÝ, HALIENKA,