Víkend na Morave

publikované 03.06.2019

V sobotu 1.6. sme odohrali veľmi pekné a kvalitne pripravené turnaje na Morave, ročník 2012 v Hodoníne a ročník 2011 v neďalekých Vacenoviciach. V obopch prípadoch naši chlapci podali veľmi pekné výkony a zároveň si užili deň detí na futbalovom poli. Zároveň chceme poďakovať klubu AFC za zabezpečenie autobusu.

Medzinárodný deň detí - sobota 1.6.2019 a naša prípravka ročníka 2012 na medzinárodnom turnaji. Turnaj sa uskutočnil na umelej tráve FK Hodonín za účasti deviatich družstiev a naša prípravka celkovo skončila na druhom mieste za víťaznou MŠK Žilina a naše výsledky boli takéto :
AFC - FC Petržalka   8 : 6  Krajčí 5, Ochránek 3
AFC - ŠK Slovan Bratislava  8 : 0  Krajčí 3, Ochránek 2, Dorotčin 2 a Beňačka
AFC - MSK Břeclav 5 : 4  Beňačka 4, Krajčí
AFC - MiRaVa  6 : 2  Krajčí 4, Konečný a Dorotčin
AFC - MŠK Žilina  3 : 6  Krajčí 2 a Beňačka
AFC - FK Hodonín  6 : 0 Beňačka 2, Krajčí 2, Ochránek a Halienka
AFC - SK Sigma Olomouc 6 : 1  Ochránek 2, Halienka 2, Krajčí a Beňačka
AFC - FKM Stupava  5 : 3  Krajčí 3, Beňačka a Dorotčin
V náročnom turnaji, počas úmornej horúčavy chlapci odohrali pekné zápasy s kvalitnými súpermi, predvádzali pekný, kombinačný futbal často ukončený peknými gólovými akciami a ešte krajšími gólmi. Nebol to len turnaj osobností, ale pekný kolektívny výkon.
Naša zostava : Matejovič - Halienka, Domin, Krajčí, Beňačka, Dorotčin, Konečný, Ochránek
Všetkým - chlapcom a rodičom patrí naša veľká vďaka, za futbalové zážitky a za ochotu byť pri tom pre Vás rodičia.

Ročník 2011 odohral opäť po roku turnaj vo Vacenoviciach na prírodnej tráve. Chlapci na turnaji dominovali nielen výsledkovo ale najmä herne. V prvej polovici turnaja sme sa skôr presadzovali individuálne a bojovnosťou a obetavosťou sme súpera takmer k ničomu vážnemu nepiustili. Postupne ale chalani pochopili čo od nich chcem a v druhej polovici turnaja predvádzali nádherný futbal. Rozohrávka od brankára na obrancu, prihrávka po čiare na útočníka, kľučka, spätná prihrávka na obrancu, krížna prihrávka na druhého útočníka - gól...Okrem množstva krásnych gólov sme nastrelili asi dva krát toľko tyčiek a brvien. Je veľmi potešiteľné že dnes sa na to dalo pozerať a výborne sa zapojila aj druhá štvorka.

AFC NMNV - LOKOMOTÍVA TRNAVA 2:0   Pham, Špilko

AFC NMNV - FK RAČA BA   2:0   Pham, Bližniak

AFC NMNV - KEN VESELÍ N.M    6:0    Pham 2, Špilko 2, Bližniak, Surovčík

AFC NMNV - HLUK   10:0   Pham 6, Surovčík 4