TURNAJE U9 A U7

publikované 18.02.2019

Nie každý deň sú hody, nie každý deň sú len víťazstvá ! O tom sme sa dnes 16.februára v tenisovej hale v Trebaticiach na turnaji desiatich družstiev prípraviek ročníka 2010 mohli presvedčiť všetci, ktorí sme dnes absolvovali tento malý futbalový maratón.
Chlapci po veľmi slabom individuálnom a aj kolektívnom výkone celkovo skončili na ôsmom mieste, keď hrali s týmito súpermi :
AFC - Hlohovec 5 : 0 Košťál 2,Ochodnický,Bližniak Ti. a Zemka po jednom góle
AFC - Stupava 1 : 2 Beňačka M.
AFC - CFMJA "č" 3 : 4 Beňačka 2,Ochodnický
AFC - Karlova Ves BA 1 : 3 Košťál
AFC - CFMJA "ž" 1 : 3 Ochodnický
Cekovo góly Košťál 3,Ochodnický 3, Beňačka 3, Bližniak a Zemka po jednom
Takto sme nastúpili : brankár - Podhradský
Obrancovia : Bušo,Bližniak,Kotúč a Zemka
Útočníci : Košťál, Beňačka a Ochodnický
Pri tej všetkej slabote individuálnych priemerných, niekedy až zarážajúcich futbalových nedostatkov môžem pochváliť snahu, odhodlanie a nebojácnosť v osobných súbojoch u Dominika Kotúča a kvalitný výkon Marka Košťála, ktorý hral útočníka, obrancu, tvoril gólové šance spoluhráčom a sám dával góly...
Osobne verím, že chlapci prehodnotia svoj dnešný nepodarený štart a malá futbalová " facka" ich vráti späť na futbalovú zem a budú na sebe v tréningoch podstatne viac pracovať.
Ako vždy ďakujem všetkým, ktorí boli na turnaji a pretrpeli aj tento malý, ale poučný nezdar.

V nedeľu doobeda sa naši traja statoční po zbabranom turnaji v Trebaticiach zúčastnili aj domáceho turnaja pre ročník 2009, kde vytvorili spolu s dvomi chlapcami r.2009 akýsi "B" tím. Chalani si rozhodne po sobote napravili chuť. Njmä bojovnosťoiu a dôsedným bránením ale aj výborným výkonom brankára sa dostali do bojov o tretie miesto. Tento zápas skončil remízou a všetci naši traja chlapci svoje penalty premenili a nakoneic obsadili fnatastické tretie miesto. Gratulujeme Markoi Košťálovi, Paťovi Bušovi a Tomášovi Podhradskému.

AFC NM "B" - MFK DUBNICA 0:5

AFC NM "B" - TOPOLCANY 1:1 G:PODHRADSKY

AFC NM "B" - AS TRENCIN  3:1

AFC NM "B" - ILAVA 1:1, 3:1 P (KOSTAL, PODHRADSKY, BUSO)