HALOVE TURNAJE

publikované 11.02.2019

Dnešná sobota 9.2. patrila našim najmladším futbalistom-prípravkárom ročníka 2012 a mladší, ktorí v tenisovej hale v Trebaticiach na dvoch ihriskách odohrali svoj turnaj, ktorý poriadalo Centrum futbalovej mládeže Jozefa Adamca za účasti sedem družstiev takto :
AFC - Piešťany 2 : 0 Beňačka 2
AFC : Častkovce 6 : 0 Beňačka 4, Ochránek 2
AFC : CFMJA 0 : 3
AFC : Topoľčany 1 : 2 Beňačka
AFC : Domino BA 3 : 0 Beňačka 3
AFC : AS TN 5 : 2 Beňačka 3, Ochranek a Dorotčin
Celkovo chlapci zo šiestich zápasov 4 vyhrali a dva prehrali so skóre 17 : 7 a góly dali Beňačka Hugo 13, Ochranek Juraj 3 a Dorotčin 1
Zároveň Hugo Beňačka bol vyhlásený za najlepšieho hráča turnaja !
Takto sme nastúpili : Špilko - Halienka, Domin, Beňačka ,Ochránek, Dorotčin a Holota Marko ( a to nám neprišli ešte štyria chlapci pre chorobu )
Za predvedený výkon, hru a odhodlanie chlapcov chválim a zároveň ďakujem všetkým rodinným príslušníkom, ktorí nás na turnaji sprevádzali a povzbudzovali.

Dnešné nedelné odpoludnie - 3.februára v športovej hale v Bošáci chlapci ročníka 2011 odohrali futbalový turnaj s kvalitnými súpermi vo dvoch skupinách, pri čom z našich prípravkárov sme vytvorili dve družstvá, aby sa čo najviac z nich zapojilo do hry a mali sme ich spolu osemnásť !!!
V "Zelenom" hrali - Matejovič, Ochodnický, Bušo, Marták, Černý, Špánik, Bližniak Ti., Bližniak To.,Balažovič
V "Bielom" hrali - Krištofovič, Surovčík, Rusnák, Špilko, Muller, Krajčí, Baňačka Hugo a Marko, Mikudík
"Zelený" team AFC - Žilina 4 : 3 Ochodnický 3, Špánik
- Loko TT 2 : 3 Balažovič,Bližniak Ti.
- CFMJA 1 : 5 Ochodnický
"Biely" team AFC - Častkovce 7 : 0 Surovčík 3, Špilko 3,
Beňačka H.
- Trenčín 0 : 2
- Ilava 2 : 3 Surovčík 2
Keďže v skupinách obe naše družstvá skončili na treťom mieste, tak sa spolu stretli v súboji o 5 a 6 miesto -
v tomto súboji team "Bielych" zvíťazil nad teamom "Zelených" 3 : 2 Krajčí,Beňačka H.,a Surovčík za bielych a Bližniak To. a Bušo za zelených.
Chlapci si mohli z chuti zahrať, avšak bol na nich vidieť akýsi útlm, z môjho pohľadu neukázali to, na čo majú..., ale predsa len za pochvalu stojí brankársky výkon Lukyho Krištofoviča a kvalitný výkon Michala Ochodnického.
A tak ako vždy moje poďakovanie patrí Vám rodičia za Váš čas a ochotu tráviť ho s deťmi pri futbale.