PIEŠŤANY 2010

publikované 28.01.2019

V sobotu 26.1. sme sa zúčastnili ďalšieho turnaja pre kategóriu U9 tentokrát v Piešťanoch. Po veľkom úspechu za hranicami sme boli v očakávaní, či chalani potvrdia dobrú formu. Začali sme výborne, veľmi peknou kombinačnou hrou sme premohli súpera z Častkoviec 7:0. V ďalšom stretnutí sme začali rovnako pekne, no postupne s pribúdajúcim časom a množstvom nepremeneých šancí sa zápas menil na napínavú drámu. Nakoniec sme zvíťazili 1:0. Proti ďalšiemu kvalitnému súperovi CFM JA sme odohrali asi najkrajší zápas, od začiatku sme udivovali súpera aj divákov krásnou hrou na dva tri dotyky s prenášaním hry a množstvom šancí. Posledný zápas bol akýmsi finále, keď sme narazili na neporazené Piešťany. Prvých desať minút sme hrali svoju hru s peknými prihrávkami, nabiehaním a uvoľnovaním sa a mali sme aj pár šancí. No postupne sa začal presadzovať aj bojovný a rýchlonohý súper a neraz nás zacharaňoval brankár, či konštrukcia brány. Chlapci v tomto zápase ukázali ohromnú bojovnosť aj so šťastenou sme remizovali a celkovo vyhrali tento turnaj. Je vidieť, že chalani futbalovo napredujú. Napriek tomu ešte stále máme "hluché" chvíľky, keď po odvzaní lopty čakáme, čo s tým spoluhráč spraví, miesto toho, aby sa hneď chalani uvoľnovali a pýtali si loptu. Taktiež sa viackrát stalo že chalani - útočníci čakali len na dlhé lopty a nezbiehali si pre prihrávku na krátko. Dnes sa veľmi dobre ukázali aj noví chlapci ktorí svojou bojovnosťou aj gólmi pomohli tímu k výbornému výsledku.

AFC NM - FŠ ČASTKOVCE  7:0

G: OCHODNICKÝ 2, BALAŽOVIČ 2, BUŠO, KOŠŤÁL, BEŇAČKA

AFC NM - KOHÚTI  1:0

G: BALAŽOVIČ