Medajlový víkend

publikované 14.01.2019

12.januára športová hala Spartak Hluk a turnaj mladšej prípravky pod názvom "Bobík-cup". Náš prvý tohtoročný halový turnaj s týmito súpermi a výsledkami :
AFC - Veselí nad Mor. 5 : 0 Ochodnický 2,Košťál,Zemka a Bušo po jednom
AFC - Dolní Nemčí 3 : 1 Ochodnický,Estergajoš,Miškovič
AFC - FK Nové Sady 0 : 2
AFC - Sp.Hluk 6 : 2 Ochodnický 5,Miškovič
AFC - Zlín "A" 3 : 1 Zemka 2,Košťál
AFC - Zlín "B" 1 : 0 Ochodnický

ZOSTAVA : PODHRADSKÝ - ESTERGAJOS, MISKOVIC, KOSTAL, BUSO, ZEMKA, T.BLIZNIAK, OCHODNICKÝ,

Celkovo 6 zápasov,5 víťazstiev a jedna prehra, skóre 18 : 4, 15. bodov a v turnaji konečné prvé miesto.
Strelci gólov celkovo : Ochodnický 9, Zemka 3, Košťál 2,
Miškovič 2, Estergajoš a Bušo po jednom.
Chlapci hrali niele slušný futbal, ale hlavne v zápasoch so Zlínom ukázali aj kolektívnu bojovnosť a odhodlanie zvíťaziť.
Poďakovanie patrí chlapcom, ale aj Vám - rodičia, či starí rodičia za Všu ochotu, povzbudzovanie a vo futbalovom kolektíve strávený čas.

V nedeľu sa najmladší zúčastnili turnaja v Piešťanoch. Bolo vidieť že väčšina chlapcov ešte zbiera skúsenosti s "veľkým" futbalom, Učia sa kde sa majú postaviť, ako hrá útočník, ako obranca, ako brankár. Chlapci mali pekné mkmenty no aj horšie. Škoda jedného zbabraného zápasu s domácimi Piešťanmi, kedy chlapci úplne vypustili, mohli sme dopadnúť aj lepšie, no celkové tretie miesto je super. Chlapci sa musia v zápasoch viac snažiť bojovať, behať, byť draví, priebojní, častokrát sa len pozerali na súpera, prípadne na spoluhráča čo spraví. Nepresnú prihrávku, zlú rozohrávku, slabú strelu musíme nahradiť bojovnosťou, obetavosťou, pohyblivosťou a to dnes mnohým chlapcom chýbalo, akoby boli ustráchaní. Budeme na tom pracovať. Taktiež nie je najlepšie, že o všetky góly sa postaral iba jeden náš hrač - Marek Krajčí, mali by sa k nemu pridať ďalší, najmä Jurko Ochránek mal v zápasoch veľa šancí po pekných Marekových prihrákach, no nevyužil ich...Taktiež musíme vyriešiť brankársky post, kde musí byť chlapec, ktorý vie nielen chytať ale aj rozohrávať loptu na spoluhráčov.

AFC NM - CFM JA 5:1

AFC NM - SPARTAK TRNAVA  1:0

AFC NM - PIEŠŤANY 0:5

AFC NM - TOPOLČANY 4:1