turnaj U8 a ukončenie roka

publikované 17.12.2018 (aktualizované 18.12.2018)

Sobota 15.decembra, ako inak - Bošáca a záverečný turnaj ku koncu kalendárneho roka za účasti sedmičky prípravkárskych družstiev v systéme každý s každým a s našou dvojnásobnou účasťou s týmito výsledkami :
AFC - \"zelení\" - AFC \"bieli\" 2 : 0 Surovčík, Spilko
AFC - \"zelení\" - AS Trenčín 2 : 1 Krajčí 2
AFC - \"zelení\" - Inter BA 3 : 0 Bušo, Miškovič, Surovčík
AFC - \"zelení\" - Petržalka 3 : 3 Miškovič 2, Surovčík
AFC . \"zelení\" - Piešťany 2 : 1 Surovčík, Miškovič
AFC - \"zelení\" - Topoľčany 0 : 4
AFC - \"bieli\" - AS Trenčín 1 : 1 Beňačka H.
AFC - \"bieli\" - Piešťany 2 : 0 Beňačka H,Beňačka M.
AFC - \"bieli\" - Inter BA 1 : 0 Beňačka M.
AFC - \"bieli\" - Petržalka 0 : 0
AFC - \"bieli\" - Topoľčany 0 : 3

BIELI : OCHODNICKÝ - M.BENACKA, H.BENACKA, MULLER, MARTAK, ČERNÝ

ZELENI : KRISTOFOVIC - MISKOVIC, M.KRAJČI, BUŠO, J.OCHRÁNEK, ŠPILKO, SUROVČÍK

Celkovo chlapci \"zeleného\" družstva skončili na druhom mieste a chlapci \"bieleho\" družstva na štvrtom mieste.

Po turnaji ročníkov 2011 sme slávnostne ukončili futbalový rok 2018, ako inak futbalom. Chlapcov sme rozdelili do tímov podľa Ligy Majstrov - ročníky 2009-2010 a podľa krajínm Ligy Národov - ročníky 2011-2013. Škoda, že viacerí chalani sa pre chorobu nakoniec nemohli zúčastniť, takže sme museli ešte pred turnajom robiť zmeny. Takto chlapci nastúpili :

REAL MADRID - AUGUSTIN, ĎUGA, KOŠŤÁL, MIŠKOVIČ, MARTÁK

FC BARCELONA - MACEJKA, MRÁZIK, PODHRADSKÝ, OCHODNICKÝ, ČERNÝ,

PARIS ST.GERMAIN - O.KRAJČI, MULLER, ROSINA, SUROVČÍK, M.OCHRÁNEK

MANCHESTER UNITED - MACKO, CAPALKA, VIDO, BEŇAČKA, SPILKO

BORUSSIA DORTMUND -  GABOR, KUCHTA, HRADEL, M.KRAJČÍ, BUŠO

ANGLICKO -  PAAR, FRANKO, J. ATALOVIČ

BRAZÍLIA - S.KUŽELÍK, ZVARÍK

BELGICKO - ZAVODSKÝ, HOLOTA MICHAL

FRANCÚZSKO - H.BEŇAČKA, HOLOTA MARKO

PORTUGALSKO - KRISTOFOVIC, J.OCHRÁNEK,

HOLANDSKO - HALIENKA, BUŠO L., A.KUŽELÍK

Víťazom turnaja Lig majstrov sa stal tím Paris ST.Germain a víťazom Ligy národov tím Francúzsko. Samozrejme, ale nebolo vôbec dôležité kto vyhrá, ale najmä zabaviť sa , vcítiť sa do role veľkých futbalistov z veľkoklubov. Po turnajoch nasledovala súťaž v streľbe penált. Víťazmi vo svojich kategóriách sa stali Simon Augustín a Jurko Ochránek.Na záver sme vyhodnotili sezónu a odovzdali ocenenia a diplomy pre najlepších hráčov. Veríme že chlapci si odnielsi dobrý pocit, veľa pekných zážitkov a plní energie budeme pokračovať po prázdninách v januári. No a čerešničkou na torte bol turnaj \"veteránov\" - rodičovských tímov, kde sai mohli aj rodičia a tréneri futbalovo vyblázniť. Záverom chcem poďakovať všetkým rodičom za sponzorské dary alebo osobnú pomoc pri organizácii. Či už p.Estergájošovi, p.Paarovej za sladkosti, p.Holotovej za ozvučenie, p.Bušovi za tekuté potešenie, rodičom ktorí sa zhostili úlohy trénerov a všetkým ostatným, ktorí prospeli k hladkému priebehu akcie.

Ešte by som chcel poprosiť, kto má nejaké pekné spoločné fotky z nástupov alebo z hry, aby ich poskytol, keďže popri organizácii som nestíhal fotiť, ďakujem,

« 05 / 2024 »