TURNAJE BOŠÁCA

publikované 05.11.2018 (aktualizované 06.12.2018)

V nedeľu 4.11. sme odohrali "domáce" turnaje pre kategóriu 2010 a 2012 v hale v Bošáci.

Turnaja pre ročník 2010 sa zúčastnilo 8 tímov, ktoré boli rozdelene do dvoch skupín. My sme sa postupne stretli s Bošácou, Sencom a Nitrou. V prvo, zápase sme herne dominovali a k lepšiemu výsledku nám chýbalo len premenenie gólových šancí V ďalšom zápase so Sencom - neskorším víťazom, sme odohrali veľmi dobrý vyrovnaný zápas. Chalpci dobre bránili a naopak mali sme zopár vyloenýxh príležitostí a zápas mohli aspoˇmn remízovať. S Nitrou chalani tiež makali naplno a vyhrali sme iba 1:0. V súboji o tretie miesto sme sa stretli s Ilavou a opäť sme podai dobrý bojovný výkon, Škoda, že sa nám nepodarilo skórovať. Dnes chalani odohrali dobrý turnaj, bolo viedieť snahu u všetkých chalanov a ppoučenie aj z posledného turnaja v Dubnici. Dobre sme bránili, rozoberali si hráčov, no stále nám chýnba štart na loptu pri bráenní. Najväčší problém bolo dnes dať si loptu pod kontrolu, chalani stále nevedeli pochopiť, že v hale má lopta celkom idý odskok ako vonku a potebujú 5-6 dotykov kým vysokú loptu skrotia. Dnes podal veľmi dobrý výkon brankár, či v úlohe brankárskej - chytanie a zavraňovanie gólom, alebo ako piaty hráč tímu pri rozohrávkach. Trošku sklamanie bolo na druhej strane u našich útočníkoch ktorí sa boja spraviť kľučku, boja sa pohrať s loptou niečo vytovoriť. Je to škoda lebo technicky na to majú.

AFC NM - BOŠÁCA  2:0

AFC NM - SENEC  0:1

AFC NM - NITRA 1:0

AFC NM - ILAVA  0:2

G : KOŠTAL, BENACKA, OCHODNICKY

Z : PODHRADSKY - ESTERGAJOS, MISKOVIC, KOSTAL, BENACKA, OCHODNICKY, SUROVCIK, BUSO

Poobede nastúpili naše najmenšie nádeje. Chlapci odohrali turnaj 6 tímov každý s každým Nasadili sme dva tímy. AFCNM zelení, a AFC NM bieli pod názvom FK Kočovce, keďže väčšina chlapcov v tomto tíme boli z poza Váhu. Úlohy boli jednoduché. Pre našim bielych Kočovanov to bolo len okúsiť atmosféru turnaja, zahrať si s neznamymi súpermi a otestovať a porovnať svoje futbalové zručnosti vo "veľkom" futbale. Pre našich "skúsených" zelených to bolo podať výborný býkon, ukázať svoj talemt a uhrať dobré výsledky, Všetko sme splnili do bodky Chalaniu si zasúťažili a verím že všetci si idnášajú len pozitívne momenty do futbalového života.

AFC NM - FK KOČOVCE 7:2

AFC NM - FK RAČA  4:2

AFC NM - TOPOLCANY 4:1

AFC NM - PIESTANY 1 4:3