Úvod » LIGOVÉ A SÚŤAŽNÉ ZÁPASY

miniligy 2010,2011,2012

publikované 17.09.2018

V sobotu boi v akcii takmer všetky naše deti prípraviek ročníkov 2010 až 2012. Odohrali sme tri turnaje pre ročníky 2010, 2011 a 2012. Mimoriadne náročný deň na organizáciu s koordináciu všetkých tímov, nakoniec dopadol k spokojnosti všetkých. 

Pre mnohých našich chlapcov to bol prvý turnaj, prvý súťažný zápas, a mnohí dali aj svoje prvé góly. Výkonnostne ale chlapci videli, že ešte musia veľa potrénovať, ale aj na tréeningoch odvádzať zo seba maximum, aby dosiahli úroveň niektorých tímov. Mali sme možnosť vidieť špičku futbalovej mládeže nielen na západnom ale čiastočne aj na ceelom Slovensku, veď AS Trenčín, Dubnica či Trnavské tímy Lokomotíva a Spartak sa môžu pýšiť týmito titulmi. My sme sa nestratili no ani veľmi neohúrili, najmä v kategórii 2011 máme najväčšie rezervy

TURNAJ U9 - ROČNÍK 2010

Turnaj ročníka 2010 sa v našom podaní niesol v znamení dvoch úplne odlišných výkonov. S herne aj vyspelostne slabšími tímami ako Stará Turá, CFM JA a Sereď sme podali veľmi nevýrazný, málo bojovný až laxný výkon, čo sa prejavilo nielen na veľmi lacných góloch, ktoré sme dostali, ale aj na neskutočnom množstve zahodených čistých gólových príležitostí. No naopak proti veľmi dobrým a vyspelým tímom FK Dubnica a Lokomotíva Trnava chalani prepli na vyšší stupeň a hrali nesmierne obetavo, bojovne a s trochou štastia sme mohli v týchto stretnutiavh bodovať. Videli sme veľmi veľ pekných akcií, prihrávky, narážačky, rozohrávky, či výkony našich brankárov, no videli sme aj kopu nepresností, zbytočných kľučiek, vyčkávania a vyhýbania sa osobných súbojov. Základom pre tento tím je psychicky sa pripraviť a hrať rovnako proti všetkým tímom, bez ohľadu na ich výšku, \"meno\" a silu. Chalani musia hrať stále na plno, ale ako som vyššie spomenul, všetko sa odvíja od tréningu, tak ako na tréningu \"kde môžu tam vypustia\", tak podobne aj teraz na turnaji niečo \"vypustili\"

AFC NM - MFK ST.TURÁ  3:1

AFC NM - FK DUBNICA 1:2

AFC NM - CFM JA 2:2

AFC NM - LOKY TT  1:5

AFC NM - SEREĎ 3:3

ZOSTAVA : M.KRAJCI /OCHODNICKÝ/ - ESTERGAJOS, M.BENACKA, M.KOSTAL, SUROVCIK, BUSO, ZARNOVICKY

G : M.KOSTAL 5, ESTERGAJOS 2, M.BEŇACKA 2, OCHODNICKY

 

ROČNÍK 2011

V kategórii 2011 sme nasadili dva tímy aby si najmä noví chlapci do sýtosti zahrali Chlapcom sa moc nedarilo, hlavne výsledovo, herne ešte musíme veľa potrénovať aby pochopili kde sa majú postaviť, ako sa pohybovať na ihrisku, ako brániť atď. Naše A-čko tiež veľmi neoslnilo, vyhrali iba jeden zápas s AS TN, a aj to im vypomáhali chlapci roč.2010

AFC A - CFM JA  4:9

AFC A - AS TRENĆÍN 4:1

AFC A - SPARTAK TRNAVA 3:7

AFC A - AFC B 4:2

ZOSTAVA : M.BEŇAČKA, OCHODNICKÝ, SUROVĆIK, MULLER, SPILKO, GALANI, KRISTOFOVIC

GOLY : OCHODNICKY 7, BENACKA 3, SPILKO 2, MULLER 2, SUROVCIK 1

 

AFC B - SP.TRNAVA  1:4

AFC B - CFM JA  2:3

AFC B - AS TRENCIN  0:3

AFC B - AFC A  2:4

ZOSTAVA : ESTERGAJOS - BUSO, MIKUDIK, ČERNÝ, MARTÁK, M.SPANIK, KRECEK, SVORADA

G : M.SPANIK 2, CERNY, BUSO, ESTERGAJOS

 

ROČNÍK 2012

najmenšia kategória začala zbierať prvé skúsenosti Jednoznačná hviezda nášho tímu bol Marek Krajčí, ktorý keď si povedal že treba vyrovnať tak vyrovnal, ked si povedal ze chceme vyhrávať tak sme vyhrávali..Takt oto išlo len pokiaľ vládal. Osatní chlapci sa zápajali, raz lepšie raz horšie, tiež videli, že sa musia ešte veľa učit. Prišli k nám vyspelé tímy ktoré už majú čo to odohrané, a turnaj bol pre nás veľmi poučný.

ZOSTAVA :

M.KRAJCÍ, H.BEŇACKA, HERAK, DOROTCIN, ZVARIK, HALIENKA, M.PAVLIK, J.OCHRÁNEK

AFC NM - MFK TOPOLCANY  5:3

AFC NM - PFK PIESTANY  5:4

AFC NM - AS TRENCIN  3:3

AFC NM - FK DUBNICA  1:4

GOLY : MKRAJCI 9, J.OCHRANEK 2, H.BENACKA 2, DOROTCIN 1

Komentáre

Prispievať do diskusie môžu len prihlásení užívatelia.

V diskusii nie je zatiaľ žiadny príspevok

Kalendár akcií

« 09 / 2023 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Najbližšia akciaTento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie