Úvod » LIGOVÉ A SÚŤAŽNÉ ZÁPASY

Okresná liga

publikované 28.05.2018

Dnes sme odohrali posledné súřažné kolo, tentokrát okresnú ligu U11 (roč.2007 a ml.). Čachtice sa nezúčastnili tak sme vo veľmi teplom počasí na umelej tráve odohrali len dva zápasy po 2x15 minút s Podolím a častkovcami.V prvom zápase sme jednoznačne dominovali, hrali sme veľmi pekný futbal nadviazanáý na štvrtková prípravný duel s peknou rozohrávkou od brankára cez krajných obrancov na útočníkov. Dali sme 7 pekný gólov a kopec ďalších sme mohli pridat. V ďalšém zápase s Čstkovcami to bola iná káva. Súperi boli o hlavu vyšší a technicky oveľa vyspelejší ako Podolanci. Trvalo nám uvodných 10 minút kým sme prepli na vyšší rýchlostný stupeň. Postupne sme sa herne dostávali do zápasu a dovoľovali si viac prihrávok či individuálnych prienikov. Škoda zopár nepremenenných šancí aby bol výsledok ešte krajší, no napriek prehre chalani odviedli super výkon, Potrebovali by hrat takýchto zápasov viac aby sa vedeli vyhecovař k maximálnemu výkonu.

AFC NM U9 - PODOLIE U11   7:0