MINILIGA A LIGA

publikované 11.05.2018

V nedeľu 6.5. sme odohrali ďalšie miniligove kolo v Piešťanoch, opäť sme hrali systémom 5+1, proti 4 súperom. Dnes sme hrali v oklieštenej zostave ked pre duchovné povinnosti nemohli prísť Jozef a Peter a Tomáš bol chorý, dokonca sa nám ešte aj v druhom zápase zranil Simon. V prvom zápae sme nastúpili klasicky proti CFM Ja. To čo chalani predvádzali na ihrisku som ale už dlho nevidel. Veľmi zlý výkon v prvej desaťminútovke znamenal iba prehrávanie 0:2, keby bolo 0:5 tak by sme nemohli povedať krivého slova, keďže naša hra bola tak zlá. Chalani zrejme zápas prehrali v hlavách popredu, keď si mysleli že bez Joža a Petra to nepojde...Nevedeli sme si prihrať, keď bol závar miesto odkopnutia lopty do bezpečia sme posielali loptu späť pred bránu, či súperovi rovno na nohu, bránenie útočníkov bolo nulové, obrancvia si nechávali súperov ďaleko za sebou, ak aj sme sa dostavali pred súperovu bránu zakončenie bolo katastrofálne. Chvalabohu sa chalani začali postupne prebúdzať a pochopili, že vieme hrať v akejkoľvek zostave pekný futbal, začali si prihrávať a postupne prichádzali aj šance. Dokázali sme po peknej akcii Rosina - Gabor znížiť a aspoň trochu zdramatizovať stretnutie. V ďalšom zápase s Piešťanmu chalani pochopili že vieme hrať futbal a hrali veľmi pekne, rozhodne lepšie ako naposledy v Trebaticiach proti tomuto súperovi, mali sme pekne akcie, pveľa šancí a hra vyzerala tak ako má. V ďalších zápasoch sme už boli ukludnení a v pohode dohrali turnaj.

AFC NM - CFM JA   1:2

G: GABOR

AFC NM - PIESTANY 4:1

G: GABOR, AUGUSTIN, ROSINA 2

AFC NM - FS CASTKOVCE  5:0

G: ROSINA 2, AUGUSTIN, GABOR, KOSTAL

AFC NM - HLOHOVEC  9:0

G: GABOR 3, ROSINA 2, KOSTAL 2, M.KRAJCI, OCHODNICKY

Z: KRAJCI (HRADEL) - ESTERGAJOS, HRADEL, AUGUSTIN, GABOR, ROSINA

MISKOVIC, OCHODNICKY, KOSTAL, M.KRAJCI,

Futbalovú nedeľu si predĺžili Ondrej Krajčí a Rasťo Gábor keď pomohli 2008-čkám v poobednom turnaji Minilogy 2008

V utorok sme sa zúčastnili aj okrenej ligy v častkovciach, chalani odohrali 3 zápasy proti o dva roky starším súperom z Čachtíc, Podolia a Častkoviec, rozhodne nesklamali herne ani výsledkovo. Týmto chcem poďakocvať rodičom za pomoc pri turnaji, ktorého soms a nemohol zúčastniť.

AFC NM - CASTKOVCE 0:1

AFC NM - CACHTICE  5:1

g: MACEJKA, MACKO, GABOR, OCHRÁNEK, AUGUSTIN

AFC NM - PODOLIE  5:2