ĎALŠÍ ÚSPEŠNÝ VÍKEND

publikované 19.03.2018

V sobotu 17.3. sa naša prípravka roč.2011 zúčastnila turnaja v Bratislave a v nedeĺu 18.3. prípravka roč.2009 domáceho turnaja v Bošáci. Týmto sme ukončili halovú turnanjovú sezónu a veríme, že počasie nám bude priat a v apríli budeme moct vybehnút von.

Dnes - sobota 17.marca sa naši chlapci ročníka 2011 a mladší zúčastnili halového turnaja v Bratislave - Petržalke. Na turnaji bolo 8 družstiev, rozdelených do dvoch skupín. My sme boli v skupine s Hodonínom, s ktorým sme prehrali 1 : 0 - ešte sme sa nestihli ani aklimatizovať a hneď ako sme prišli sme nastúpili na zápas a v prvej minute sme prehrávali 1:0 - potom sme neustále ohrozovali bránku súpera, ale pri množstve šancí sme ani jednu nedokázali premeniť. V druhom zápase sme nastúpili proti Petržalke a tu sa naši chlapci ukázali ako bojovníci a tvrdohlavo išli za víťazstvom - vyhrali sme 5 : 1 gólmi Krajčí 2,Surovčík, Špilko a Mikudík po jednom. V treťom zápase našej skupiny sme bojovali so zdatným súperom z Dúbravky a zvíťazili sme 2 :1, keď oba góly dal Surovčík.
V skupine sme obsadili prvé miesto a vo finále sme sa stretli s DAC Dunajská Streda, Ktorá vo svojej skupine nedala šancu žiadnemu súperovi postupne zdolala 10 : 0 Orechovú Potôň, 7 : 0 Kalinkovo a nad Stupavou zvíťazili 5 :0 - takže čakal nás veľmi silný súper.....
Vo finále sme síce prehrali 4 : 2, keď naše oba góly dal Krajčí Marek a teda celkovo sme obsadili na turnaji druhé miesto, ale naši chlapci zabojovali a proti veľmi silnému a futbalovo kvalitnému a vyspelému súperovi nič nedarovali.
Ako sme nastúpili : prvý zápas a finále bravúrne odchytal Špilko, druhý zápas Krištofovič a tretí Černý.
Vpoli sa striedali dve štvorky - Bušo - Mikudík - Galáni a Beňačka Hugo a druhú štvorku tvorili - Krajčí - Černý-Krištofovič a Surovčík.
Ako vždy, nielen chlapcom, ale aj Vám rodičia chcem poďakovať za Váš čas a ochotu a poprosím pridajte sem aj jednu našu spoločnú fotku - ďakujem

Naša najstaršia kategória 2009 odohrala svoj posledný turnaj ako inak - v Bošáci. Mala to byt naša posledná a jedna z najtažších previerok. Veď tímy ako Spartak Myjava či Hlohovec majú výborné tímy, a hrávajú pravidelné súřaže, P.Bystrica dominovala na turnajoch roč.2010, Moravské Lieskové po dohode zobrali aj starších chlapcov aby mohli lepšie konkurovat a prišla aj futbalová škola R.Hanka. Chlapci boli len siedmi no dnes to bola spanilá jazda. Bez prehry, bez straty bodu, bez inkasovaného gólu. Chlapci ukazujú že každým tréningom, každým turnajom sa posúvajú napred. Isteže boli aj chyby, ktoré budeme neustále odstraňovat, ale dnes chalani podali skutočne vynikajúci výkon.

AFC NM - TJ MOR.LIESKOVÉ 2:0

MACKO 2

AFC NM - MYJAVA 3:0

MACKO, MACEJKA, AUGUSTIN