TURNAJE BOŠÁCA 4.3.

publikované 05.03.2018

V nedeľu 4.3. sa naše ročníky 2011 a 2009 zúčastnili "domácich" turnajov v Bošáci. Na oboch štartovalo po osem tímov rozdelených do dvoch skupín.

Naši mladší prišli v oklieštenej zostave keď opäť úradovala choroba a z roč.2011 nastúpili iba dvaja! chlapci. Museli náím vypomôcť dvaja chlapci zo staršej kategórie a dvaja chlapci mladších ročníkov. Chlapci stále zbierajú prvé skúsenosti a učia sa čo robiť v zápasoch, ako byť rozostavení, ako preberať súperovho hráča, ako riešiť mnohé situácie, ktoré sa častkorát v tréningoch nevyskytujú, všetko je navyše pod tlakom obecenstva. Takéto turnaje sú pre všetky kategórie neoceniteľne a hlavne u menších vôbec nejde o výsledky. Chlapci dnes opäť ukázali že vedia hrať, len im chýba plnenie základných taktických pokynov.

AFC NM - AS TRENČÍN 3:1

G : M.KRAJČÍ, H.BEŇAĆKA, M.BEŇAČKA

AFC NM - MFK TOPOLČANY  1:1

G: M.KRAJČÍ

AFC NM - MFK ST.TURÁ 1:2

G: M.KRAJČÍ

AFC NM - MFK SKALICA 2:0

G : M.KRAJČÍ, H.BEŇAČKA

ZOSTAVA : OCHODNICKÝ - BUŠO, KRISTOFOVIC, GALANI, H.BEŇAČKA, M.BEŇAČKA, M.KRAJČÍ

Poobede prebiehal turnaj kategórie 2009. Tento turnaj bol úplne iný vo všetkých smeroch. Všetky tímy na turnaji boli mimoriadne vyspelé a každý zápas bol dramatický, napätý, plný emócií. Od našich borcov sa opäť očákavali veľké veci, a tie aj prišli. Pomohlo nám trošku štastíčko pri úvodných góloch a tak sme sa upokojili a hrali pohodový futbal v prvých dvoch stretnutiach. V poslednom zápase išlo o to kto vyhrá skupinu a bude hrať finále. Zápas bol výborný, my sme boli o niečo lepší, keďže sme mali viac z hry a aj viac gólových príležitostí, no súper neustále hrozil a bojoval o finále. Konečná remíza nás vďaka lepšiemu skóre posunula do finále. Tam sme narazili na staré známe Topolčany. Zápas bol veľmi kvalitný vyrovnaný až do chvíle kým sme nedostali prvý gól. V takýchto zápasoch sa trestajú každe minimálne chybičky. My sme ich spravili dve a súper žiadnu. Preto sme zaslúžene prehrali. Celkovo ale opäť hodnotím výkon tímu za vynikajúci, či už po stránke kombinačnej, technickej, alebo bojovnej a zdravo agresívnej. Takisto som rád že sme sa konečne zišli v takmer kompletnej zostave.

AFC NM - LOKOMOTÍVA TRNAVA  3:0
G: GABOR, MACKO KOŠŤÁL

AFC NM - AS TRENČIN  5:0
G: MACKO 2, GABOR 2, AUGUSTIN