MIKULÁŠSKE TURNAJE

publikované 04.12.2017 (aktualizované 05.12.2017)

V nedeľu 3.12. boli v akcii všetky naše prípravky, keď najmenší sa zúčastnili tradičného turnaja predprípraviek v Uherskom Brode, strední a najstarší zasa domáceho turnaja v Bošáci. Všetky turnaje sa niesli v predmikulášškom duchu. Ani jedna naša kategória sa proti silným súperom nestratila a pre všetkých patrí jedna veľká pochvala za predvedené výkony, je vidieř, že chalani stále napredujú a dosahujú) nielen kvalitné výslekdy ale tešia nás najm) predvedenou hrou.

UHERSKÝ BROD, ROČ.2011

Dnes 3.decembra aj chlapci ročníka 2011 a mladší sa zúčastnili turnaja v Uherskom Brode, ktorého sa zúčastnilo sedem družstiev v systéme každý s každým a takto sme bojovali :
Nové Mesto - Zlín 1 : 2 Surovčík
Nové Mesto - Hluk 1 : 3 Ochránek J.
Nové Mesto - Vlčnov 3 : 0 Surovčík 3
Nové Mesto - Uh.Brod "12" 11 : 0 Surovčík 3, Spilko 3, Krajčí M. 2, Beňačka H., Bušo, Galani
Nové Mesto - Bojkovice 1 : 2 Surovčík
Nové Mesto - Uh.Brod "11" 3 : 2 Krajčí M. 3
Cekovo sme odohrali 6 zápasov, z ktorých sme 3 vyhrali a 3 prehrali so skóre 20 : 9
Góly strieľali chlapci takto : Surovčík 8, Krajčí 5, Spilko 3 a po jednom strelili Ochranek, Beňačka, Bušo a Galani
V bráne sa vystriedali chlapci Krajčí 1, Krištofovič 2 a Spilko 3 zápasy.
a ďalej turnaj odohrali Surovčík,Machunka, Černý, Galáni, Ochránek, Bušo.a Beňačka.
Chlapci si s chuťou a veľkou radosťou zahrali, veď prakticky bez prestávky odohrali jeden zápas za druhým nakoľko sa hralo súčasne na dvoch ihriskách a k ich ešte väčšej radosti prispelo aj kopanie penált každým jedným hráčom po skončení každého zápasu. Pochváliť chcem určite všetkých, ale vyzdvihujem kvalitný výkon a brankárske zákroky Alexa Spilka, streleckú chuť Samka Surovčíka a Mareka Krajčího, v obrane perfektne a niekedy aj za dvoch hral Jakub Machunka.
No a záverom ako vždy chcem poďakovať Vám rodičia, či starí rodičia za Váš čas darovaný Vašim ratolestiam.

BOŠÁCA, ROČ,2010

Chalani odohrali 4 zápasy - z toho tri v základnej skupine a jeden s rovnocenným súperom z druhej skupiny. Turnaja sa zúčastnilo 8 družstiev. Chalani mali svetlé chvíĺky, tvorili pekné akcie, bojovali, no častokrát pôsobili zaspato, nezohrato, a najväčším problémokm bolo zahadzovanie vyložených gólových príležitostí. Opäť sme museli družstvo lepiť na poslednú chvíľu keď niektorí chlapci boli chorí, či odcestovaní.

AFC NM - MFK SKALICA "A"  0:1

AFC NM - FK RAČA   2:1

G: BEŇAČKA, KOŠŤÁL

AFC NM - ŠK VRAKUŇA  1:0

ROSINA

AFC NM - MFK SKALICA "B"  1:1

BEŇAČKA

z: KRAJČÍ - HRÁDEL, MIŠKOVIC, KOŠŤÁL, ROSINA, ŽARNOVICKÝ, BEŇAČKA

BOŠÁCA ROČ.2009

Podobne ako mladší, aj naša najstaršia prípravka odohrala 3 zápasy v základnej skupine a jeden s rovnocenným súperom z druhej skupiny. Chlapci kategórie 2009 dnes odohrali jeden z najlepších turnajov odkedy trénujú futbal. Každý zápas nastúpili s maximálnym odhodlaním, bojovali, kombinovali, nechali na ihrisku všetko, za čo si zaslúža obrovskú poklonu  Všetci odviedli maximum, navzájom si pomáhali, dokázali sa zastúpiť v obrane či v útoku, do toho výborný výkon brankára, čo je najdôležitejšie hrali kolektívne - jeden pre druhého. Naviac sme dokázali zvrátiť nepriaznivý stav z 0:2 na 2:2. Po poslednom zápase sme sa stali nepísaným, ale zaslúženým víťazom turnaja.

AFC NM - FC STRÁNÍ   4:0

GABOR 2, MACKO, PETKANIC,