3.KOLO MINILIGY

publikované 16.10.2017 (aktualizované 17.10.2017)

V nedeľu 15.10. sme usporiadali 3.kolo Považskej miniligy prípraviek. Naša kategória odohrala svoje zápasy na jednom ihrisku na ZŠ Tematínska. Bohužiaľ sa nám opat nepodarilo prist v plnom zložení a 8 chalani mali pred sebou náročnú úlohu, odohrař 4 zápasy na širokom ihrisku. Nakoniec z toho nebol prakticky iaden problém ani z kondičného ani z herného hľadiska. Jednoznačne sme dominovali vo všetkých zápasoch. Najťažšieho súpera z CFM sme nepustili takmer k ničomu, proti Piešťanom sme hrali asi najkrajší zápas, keď sme súpera nepustili za jeho polovicu takmer celý zápas. Chalani si krásne prihrávali, prenášali hru, dokonca zapojili aj brankára. Škoda, že sme nepremenili vyložené gólové príležitosti. S Častkovcami sa tiež ukázali skúsenosti na našej strane. V poslednom zápase s Hlohovcom sme proti mladším chlapcom podali maximálne zodpovedný výkon a taktiež poľahky zvítazili. Tešia ma nielen dobré výsledky bez inkasovaného gólu ale najma predvedená hra. Chlapci sa neboja kombinovať, dať si spatnú prihávku, čo je v tomto veku obrovské plus. Dokonca sme prenášali hru na druhú stranu ihriska.

AFC NM - CFM JA  3:0

KOŠŤÁL, MACKO, GÁBOR