2.KOLO MINILIGY

publikované 18.09.2017

V piatok 15.9. sme odohrali 2.kolo Považskej miniligy, ktoré sa uskutočnilo v PiešTanoch. Chalani podávali počas turnaja výborné výkony a hrali sme velmi pekný futbal s prvkami bojovnosti a odhodlania vířazit a k tomu sme pridali futbalový rozum a pekné kombinácie. Do posledného záapsu sa na to velmi pekne pozeralo a chlapci splnali všetko na čom sme sa dohodli. Bohužial posledný zápas sme absolútne zbabrali. Chlapci sa chceli vymenit v bráne, tak som im vyhovel, čo nebol dobrý tah. Uzemnil nás prvý gol po hrubej chybe v obrane pri bránení, dvaja bránili jedného hráča a druhý bol úplne volný a skoroval. Následne sme vyrovnali no opat po dalšej zbytočnej chybe sme dostali gol. Brankár chytil loptu mimo pok.územia a pri priamom kope ušiel náš hráč z múru skor než súper kopol loptu. Posledný gol sme dostali zo zlej rozohrávky od brankára ked prihral súperovi rovno na nohu. Nevadí, chápem že všetci chalani si chcú zahrat aj v poli, a je to velmi dobré, pretože mat brankára, ktorý vie zahrat v poli je obrovská výhoda (vie rozohrat, vybehnút').Lepšie, ale je vymenit sa v lahších zápasoch kde brankár nemá tolko práce a může sa postupne rozchytat. Celkový dojem bol výborný no škoda posledného zápasu, dnes bol súper z Hlohovca porazitelný. Na druhej strane sa musíme naučit hrat aj pod tlakom ked prehrávame.

AFC NMNV - CFM JA 1 :0

MACEJKA