PRIP.ZAPAS

publikované 13.09.2017

V utorok sme odohrali miesto tréningu prípravný zápas s CFM JA. Bohužial na poslednú chvílu odriekli účast futbalisti kategorie 2010 a prišli len 2009tky. Za nepríjemného sychravého a daždivého počasia sme odohrali cca 70 minútový zápas, ktorý nám vela dal a ukázal. S kvalitným súperom sme hrali dobrú partiu a vačšinu zápasu sme boli lepším družstvom. napriek klzkému terénu sa nám darili kombinácie, čo je oborvským plusom pre tento tím. Chalani konečne pridali k bojovnosti a zdravej agresivite aj kombinačnú hru, vychádzajúc od rozohhrávky brankára a videli sme množstvo velmi pekných akcií. Chalani sa učia rozohrávař loptu od brankára, obrancovia roztahovat hru do krajov, a útočnici pýtat si loptu či už po "čiare" alebo do stredu obrany. Velké nedostatrky máme stále pri kopaní rohových kopoch, kde chalani sa silou mocou tlačia tesne pred brankára len na prednú tyč a navyše kopajúci hráč nakopáva nezmyselene dlhé vysoké lopty. ALe boli momenty ked si chalani pri rohu sami prihrali loptu na krátko a vymenili si ju s kopajúcim hráčom, či prihrali na posledného obrancu, dokonca to spravili bez toho aby som ich na to upozornil čo bolo výborné. CElkový dojem zo zápasu bol výborný, kazilo ho iba počasie.

Pre našich mladších mal byř dnešný zápas generalkou pred nabitým turnajom v Trnave. Bohužial bola z toho len hra medzi sebou. Chalani si zahrali vyše hodiny 4:4 na mešom ihrisku a dosýtosti s vybláznili.

AFC NMNV 2009 - CFM JA 2009   8:3

G: MACEJKA 2, KOSTAL 2, GABOR , HRADEL, ESTERGAJOS, MACKO