USPEŠNÝ VÍKEND

publikované 09.05.2017

NOVÁKY 2009

Naši chlapci roč.2009 sa zúčastnili veľkého turnaja pre svoju kategóriu v Novákoch. Hralo sa na dvoch ihriskách a štartovalo tu spolu 12 družstiev. Naši chalani boli iba siedmi takže mali čo robiť aby to kondične zvládli, keďže odohrali 5 zápasov v skupine a jeden o umiestnenie. Navyše turnaj končil až kol 16:00 takže to bolo mimoriadn náročné. Chalani podavali vynikajuce výkony a dosiahli fantastický úspech. svju skupnu sme vyhrali, keď rozhodujúci zápas bol s našim rivalom z Topolčian a prvý krát na veľkom podujatí sa nám podarlo ich poraziť. V ostatných zápasoch sme excelovali a každého súpera s prehľadom porazili. Vo finále sme ale narazili na výborného súúera a kondične sme ho už absolutne nzvládli a po treťom góle už ani psychicky. Celkovo sme ale dosiahli mimoriadny úspech.

AFC NM - MFK SKALICA   3:1

G: MACKO, ROSINA, GABOR

Súpera sme jednoznačne prevýšili no nedarilo sa nám strelecky, zahodili sme množstvo šancí

AFC NM - FK ISKRA NOVÁKY   7:0

G: MACKO 3, ROSINA 2, GABOR, MACEJKA,

Boli sme jednoznačne lepší, bolo vidieť že súper ešte len začal s touto vekovou kategoriou pracovať

AFC NM - MFK TOPOĽČANY 1:0

G . MACKO

Vynikajúci záas s našim odvekým rivalom. Naši chalani sa skôr bránili a vrážali do protiútokov, Podali sme výborný výkon na čele s brankárom, poctivo bránili a dosiahli fantastický úspech

AFC NM - FC BANNIK PRIEVIDZA "B"   6:1

G : MACKO 3, GABOR 2, KUCHTA

Opäť sme boli jendoznačne lepší a súpera prevýšili vo všetkých činnostiach

AFC NM - FK POHRONIE ŽIAR NAD HRONOM    5:0

G: MACKO 2, GABOR, KRAJČÍ, HRADEL

Súperovi sme dali rýchle góly a zvyšok zápasu sme dohrávali v pohode ale už s riadnou únavou,

FINÁLE

AFC NM - FK BANNIK HORNA NITRA "A"  0:6

Po hodinovom čakaní na finále sme síce nastúpili vo veľkom štýle no lacný gól nás rýchlo uzemnil, keď sme si prihrávali rozhodcovskú loptu pred brankárom a súper ju ypichol rovno do brány. Ochvíľu sme dotali ďalší gól po peknej akcii súpera a už bolo vidieť že chlapci sú zničený fyzicky aj psychicky zmierení s prehrou. snažili sme sa síce o četvný úsech no nešlo to.

Nevadí napriek nešťastnému fináe sme získali fantastický úspech, všetci chalani hrali výborne a dokázali sa zastúpiť, všetky striedania boli plnohodnotné a chalani pracovali ako jeden skvelý tím. Bojovnosťou, agresiitou a konečne už aj streleckým šťastim sme svojich súperv prevýšili. ešte ale stále nám hýba kombinačná hra- prihrávky sú pre tento ročník ešte v plienkach..

Dnes 6. mája 2017 chlapci ročníka 2010 a mladší v Bratislave - Vrakuni absolvovali turnaj najmladších prípraviek. Na turnaji boli vždy dve družstvá každého klubu - domáca Vrakuňa, Sereď a Nové Mesto nad Váhom.
Naši chlapci - ročník 2010 - družstvo "zelení" hralo takto :
AFC - Sereď "2" 3 : 0 Košťál, Estergájoš, Haňák
AFC - Sereď "1" 3 : 0 Košťál 3
AFC - Vrakuňa "2" 2 : 2 Košťál, Ochodnický
AFC - Vrakuňa "1" 5 : 0 Košťál 3, Ochodnický, Haňák
AFC - AFC "2" 6 : 0 Košťál 2, Ochodnický 2, Haňák
Estergájoš
sumárne teda starší chlapci štyri krát vyhrali a raz remizovali s celkovým skóre 19 : 2. Strelcami gólov boli M.Košťál 10, Ochodnický 4, Haňák 3, Estergájoš 2
V takejto zostave nastúpili :
Chmára S.- Košťál M., Estergájoš, Hańák, Chmára K., Beňačka, Ochodnický
Mladší chlapci ročníka 2010 /5 a 6 roční / nastúpili v bielych dresoch, preto "beili" hrali takto :
AFC - Vrakuňa "2" 0 : 2
AFC - Vrakuňa "1" 1 : 3 Surovčík
AFC - Sereď "1" 0 : 4
AFC - Sereď "2" 0 : 3
AFC "B" - AFC "Z" 0 : 6
V záverečnom sumáre teda títo naši najmladší chlapci síce všetkých päť zápasov prehrali so skóre 1 : 18 pričom jediný náš gól dal Samko Surovčík, ale určite nespravili hanbu, potrápili súperov, ale čo bolo hlavné nazbierali veľmi veľa skúseností v priamom súboji so súpermi .
V takejto zostave nastúpili :
Krajčí M. - Machunka, Kuželík, Mikudík, Surovčík, Hrzavský
Záverom chcem poďakovať Vám rodičia za Váš čas, ktorý ste darovali svojim deťom a chlapcov chcem znova povzbudiť do ďalšieho pravidelného trénovania.

« 03 / 2024 »