publikované 19.04.2017

MFK Stará Turá - AFC NMNV   3:18   (2:6)

G: Ochránek 7, Polčan 4, Gábor 4, Adamať 1, Krajčí 1, Valík 1,

Z: Harmady (Bušo) - Hanzel, Adamať, Ochránek, Polčan - Valík, Krajčí, Gábor, Macko

Zápas mal dve tváre. Prvý polčas bolo síce do 10 minúty vyrovnané 2:2 no boli sme herne lepší, chlapci hrali pekný kombinačný futbal, len sme opäť nepremieňali šance. Postupne ale s pribúdajúcimi gólmi v sieti súpera sa naša hra zvrhávala na "ja chcem dať gól" a pekná hra sa postupne uplne vytratila...Na prvý zápas vonku a na živej tráve som bol ale veˇmi spokojný. Trošku ale nám to haprovalo v obrane ked nás často preskakovali dlhé lopty od súperovho brankára.