turnaj Trebatice

publikované 13.12.2016 (aktualizované 16.12.2016)

turnaj TREBATICE ROČ.2008

AFC NMNV 2008 - CFM JA 2008  2:1

G : Ochránek, Polčan

Chlapci nastupili bez rešpektu. Vzorným bránením a celoplošnou hrou útočníkov sme sa jali vedenia 2:0. Nebyť nepremenených šancí, mohlo byť víťazstvo vyššie. ku koncu súper skorigoval, ale pokrytím ich najlepšieho hráča a dobrými brankárovými zákrokmi sme výsledok v pohode ustrážili.

AFC NMNV 2008 - ČASTKOVCE  3:5

G : Ochránek 2, Valík

Ukázalo, že futbal nemá logiku a výsledok môže okrem hráčov ovplyvniť aj rozhodca, ktorý sa po zápase sám ospravedlnil za neodpískané zákroky na našich hráčov, po ktorých sme dostali zbytočné dva góly. Celý prvý polčas sme mali na vrch, keď sme súpera nepustili na vlastnú polovičku a opäť vďaka nepremeneným šanciam súper rozhodol vo svoj prospech. Za zmienku stojí aj to, že súper hral skoro celý zápas so 4 hráčmi a ich samotný tréner pochválil náš výkon a zhodnotil, že chalani spravili kus roboty a moc sa zlepšili.

AFC NMNV 2008 - VEL.KOSTOLANY  5:1

G : Ochránek 2, Valík, Oprchal, Polčan

Proti fyzicky a vekovo starším hráčom sme nastúpili bez rešpektu a po vzornom výkone celého družstva, to bol náš najlepší zápas na turnaji

AFC NMNV 2008  - CHTELNICA 1:1

G : Valík

Smolný zápas. Opäť šancí na dva zápasy a súper vyrovnal až v samotnom závere zápasu.

O 3.MIESTO

AFC NMNV 2008 - ČACHTICE  0:4

Zápas o 3.miesto nám vôbec nevyšiel, keď nás súper od 1.minúty zatlačil pred našu bránu a len sporadicky sme ohrozovali tú súperovu. Veĺkou výhodou pre súpera bolo, že ich brankár bol 5.hráčom a častou streľbou z väčšej vzdialenosti ohrozoval našeho brankára, čo sa prejavilo na jeho zranení, keď musel odstúpiť z hry. Naši hráči museli hrať na krátke lopty a rýchle prihrávky, v čo nás donútil súper a bolo to pre niečo prospešné.

Mylím si, že chlapci nesklamali a proti starším hráčom obsadili z 10 družstiev celkovo 4.miesto. Škoda zápasu s Čachticami, ktorý nám nevyšiel. Svojou bojovnosťou a túžbou po víťazstve, si zaslúžili viac krát od iných uznanie a pochvalu. Niektorí hráči mali ešte problém sa zorientovať na ihrisku a chýbala mi od všetkých prihrávka na 1-2 dotyky a hľadanie si voľného priestoru pre prihrávku. Ondrej v bráne vychytal, ale nešťastné prihrávky rovno na súperovu nohu nás dostávali do zložitých situácií. Poďakovanie patrí všetkým zúčastneným rodičom za úžasnú podporu, keď našich chlapcov veľakrát odmeňovali potleskom.

KRAJCI - OPRCHAL, ADAMAT, OCHRNEK, VALIK, POLCAN, GABOR, MRAZIK, MACEJKA, Š.KOŠŤÁL