Úvod » PRÍRPAVNÉ ZÁPASY A TURNAJE

Turnaj Uh.Brod

publikované 15.11.2016

V nedeľu 13.11. v poobedňajších hodinách sa svojho prvého turnaja zúčastnila naša najmladšia prípravka roč.2010. Na turnaj sme išli s veľkými očakávaniami, kedže chalani na tréningoch predvádzali a hrali veľmi pekný futbal so všetkými prvkami - individuáne presadenie, kľučk, prihrávka, spätná prihrávka, ototčenie hry, strela. No dnes sa ukázalo aký obrovský je rozdiel medzi tréningom a turnajovou konfrontáciou. Sú to dva úplne odlišné svety a pre väčšinu chalanov okrem Marca a Dominika to bola úplne nová skúsenosť. To sa nakoniec ukázalo aj v samotnom turnaji. Väčšinu chlapcov som nespoznával. akoby sme zabudli všetko čo sme doteraz trénovali, pritom chalani sa na turnaj pripravovali prakticky od októbra. Výsledkovo to síce nebolo zlé - tri výhry, dve remízy a tri prehry s celkovým štvrtým miestom z deviatich tímov. Škoda, že zápas trval iba 10 minút, z toho čistý hrací čas bol cca 6 minút. Za ten čas sa niektorí chapci nestihli ani ohriať na ihrisku.Jednoznačne to bola pre chalanov obrovská nová skúsenosť, napriek nie presvedčivému výkonu, dúfam že pozitívna. Veľmi príjemným prekvapením bol post ktorého som sa najviac obával - brankár - obaja chalani chytali veľmi dobre a slušná bola aj rozohrávka.

Turnaj a našu hru krásne dokumentuje táto fotka zo zápasu s Bojkovicami - jeden s snaží predrať cez štyroch stojicacich na kope a ostatní sa na neho pozerajú, miesto toho aby si pýtali loptu a zapojili sa do akcie....

V prvom zápase sme narazili na najlpešieho súoera, ktorý na turnaji nepoznal príchuť prehry. Možno aj to chlapcov zarazilo a ostali počas turnaja zakríknutí.

AFC - UH.BROD 2010   0:3

V druhom zápase sme prehrávali 0:2 no chalani sa dkáazali vzchopiť a nakoniec vyrovnať. výkon bol lepší no stále to nebolo to čo som od chalanov očákaval.

AFC - NIVNICE  2:2

G . Zemka, Košťál

Tretí zápas bol asi náš najlepší na turnaji - súpera sme takmer nepustili za polovicu no nepodarilo sa nám dať gól

AFC - BOJOVICE 0:0

ďalší zápas bol ale naopak asi náš najhorší. Celkovo nie len v tomto zápase sme veľmi málo strieľali. Druh štvorka dostala 3 góly za 1 a pol minúty.

AFC - VESELÍ  0:3

S Hlukom sme dali konečne prvý gól a pridali aj ďalšie. škoda že sme ku koncu polavili a bali sa o výsledok.

AFC - HLUK  3:2

G . Koštál 3

S "ligistami" sme odohrali celkom dobrý zápas, chalani bojovali no škoda lacných gólov po nšich chybách v bránení

AFC - 1.FC SLOVACKO  1:2

G : Košťál

V ďalšom zápase sa konečne prebudila druhá štvorka, ktorá dala dva góly a zaslúžene sme zviťazili

AFC - VLČNOV  2:1