Úvod » LIGOVÉ A SÚŤAŽNÉ ZÁPASY

5.kolo miniligy

publikované 24.10.2016

Posledné kolo miniligy sa uskutočnilo 23.10. v Dubnici n.V. Dnes prišlo 13 chlapcov a tak som mohol striedať kompletné tri štvorice. Chlapci sa striedali pravidelne po cca 3 minútach, okrem jedného zápasu (Pieštany 1) kedy mali viac priestoru starší chlapci. Dnes ako je už zvykom sme začali veľmi zle. Celkovo mala naša prvá štvorka katastrofálny vstup do turnaja. V prvých dvoch striedaniach počas prvých dvoch zápasov mali hrozivé skóre 0:5 za 6 minút čo boli na ihrisku!!! Naopak druhá štvorka mala za rovnaký čas, v rovnakých dvoch zápasoch slóre 3:1 !. Práve tu sa ukázala kvalita tímu a keď sa jednej skupine nedarilo potiahli ich ďašie dve. V prvom zápase sme po 3 minútach prehrýávali 0:2. No chlapci sa rýchlo prebrali a prakticky od druhého gólu sme nepustili súpera za jeho polovicu. Mali sme obrovské množstov šancí, nastrelili 3 žrde, no nakoniec sa nám aspoň podarilo vyrovnať. Ukázala sa enormná snaha tímu zvrátiť nepriaznivý stav čo bolo výborné. V druhom zápase so skúsenenjšou Dubnicou sa nám to už ale nepodarilo. Nedôsledné bránenie celej štvorky a za 3 minúty sme prehrávali 0:3. Chlapci sa snažili ale viazla rozohrávka a podarilo sa nám len znížiť na hrozivých 1:6 premiérovým gólom Paťa Hanzela, Keď ukázal útočníkom ako sa to robí, krásne si "nakorčuloval" pred šestnástku súpera a preloboval brankára. V ďalších zápasoch sme ale už ukázali svoju pravú tvár. s Pieštanmi 1 sme síce remízovali 1:1 ale konečne sme uzázali kvalitnú hru. V ďalších dvoch zápasoch proti Piešťanom 2 a Ilave sme jednouznačne dominovali na ihrisku, krásne kombinovali a zaslúžene zvíťazili.

AFC NMNV - CFM JA   2:2