4.KOLO

publikované 17.10.2016

4.kolo miniligy sa uskutočnilo opäť v Piešťanoch za veľmi príjemného jesenného počasia. Turnaj sme odohrali klasicky ako je u nás zvykom. Začali sme veľmi ospalo a prvých 10 minút s Ilavou bolo ešte v ríši snov. Chalani sa prebrali až za stavu 0:3, no už sa nám okrem zníženia nepodarilo nič spraviť. V ďalšom stretnutí sme nastúpili proti Piešťanom 1. Chalani sa mierne prebrali a bojovali, no opäť sme inaksovali prvý gól, čo nás uzemnilo. Vzápätí sme dostali ďalší a to nás úplne položilo a súper si už hral svoju pesničku. Inak tomu bolo v ďalších troch stzretnutiach. Proti Dubnici sme dali prvý gól my a hneď sa inak odrazilo na výkone. Najväčšia pochvala patrí chalabnom za súboj s Trebaticami. Tu sme síce vyhrávali 2:1, no súper otočil na 2:3. Chalani ale svojou bojovnosťou a húževnatosťou otočili opäť v náš prospech. Bolo to snáď prvý krát kedy sa nám podarilo zvrátiť nepriaznivý stav, čo je pre chlapcov opäť neoceniteľná pozitívna športová skúsenosť. V poslednom zápase sme podali veľmi pekný výkon a porazili Piešťany 2 3:0.Opäť sa dnes ukázalo, aký je turnaj vyrovnaný a kvalitný. Každá malá chybička sa trestá. Chalani musia byť sústredený celý zápas, tak aby som ich nemusel neustále usmerňovať, kde majú stáť, kam majú ísť, ktorého hráča si obsadiť atď...

F.NEMČEK - ADAMAŤ, OPRCHAL, OCHRÁNEK, LAŠUR

VALÍK, POLÁČEK, DEDÍK, POLČAN

KOVÁČ, GÁBOR, MACKO

AFC NMNV - MFK ILAVA    1:3

G : OCHRÁNEK

AFC NMNV - PFK PIEŠŤANY 1  0:5

AFC NMNV - MFK DUBNICA  4:1

G: OCHRANEK 2, LAŠUT 2

AFC NMNV - CFM JA    4:3

OCHRNANEK 3, LAŠUT

AFC NMNV - PFK PIEŠŤANY 2   3:0

G: POLČAN, OCHRNANEK, DEDÍK

Osobný profil patrik | 17.10.2016 17:52
Ak môžem svoj názor- na turnaji sa ukázala,sila tvoriaceho sa kolektívu. Chlapci sa medzi sebou neberú ako konkurenti, ale práve naopak, navzájom sa povzbudzujú, spoločne sa tešia z každého úspechu. Do budúcnosti je to výhoda, pretože bez sily kolektívu sa nedá vyhrávať. Veľkú zásluhu má pán tréner, za čo mu patrí VEĽKÁ VĎAKA

« 03 / 2024 »