Miniturnaj

publikované 26.09.2016

V nedeľu 25.9. odohrali aj turnaj chlapci roč.2009. Pôvodne sme mali byť rozdelení na dve skupiny, no bohužiaľ viacerí chlapci z rôznych dôvodov neprišli, či prišli neskoro a preto sme hrali všetci za jeden tím. Trošku v tom bol nakoniec chaos keďže nás bolo viac a musel som neustále meniť štvorice tak aby si všetci chlapci dostatočne zahrali. Turnaj nám dosť toho ukázal. Hrali sme v rýchlom slede 3 zápasy za sebou po 2*15 minút v dosť veľkom teple, ktoré sa na umelej tráve ešte zdvojnásobuje. Postupne sa vo veľmi dobrom svetle ukázali niektorí noví chlapci, ktorí síce zo začiatku nevedeli kde sa majú postaviť a čo robiť, no postupne zapadli do tímu a boli dobrou posilou. Trošku dnes naopak sklamali skúsenejší chalani od ktorých som rozhodne očakával viac. Celkovo sa ale nemusíme hanbiť. V prvom zápase s Piešťanmi sme prišli o víťazstvo lacnými chybami. V druhom sme hrali vyrovnanú partiu s o rok staršími Myjavákmi a v treťom s jednoznačne najlepším tímom v široko ďalekom okolí sme dlho držali nerozhodný stav. Väčšina chlapcov bolo nových, nevyhratých či o rok mladších. Postupnými krokmi sa budú zlepšovať, treba len poctivo trénovať a makať na prípravných zápasocjh či turnajoch.

KUCHTA - KOVÁČ, Š.KOŠTÁL, GÁBOR, MRÁZIK

SOLOVIC, KOVÁČ, HRÁDEL, M.KOŠŤÁL,