AFC NMNV - TJ MOR.LIESKOVÉ

publikované 27.05.2016

AFC NMNV - TJ MOR.LIESKOVÉ 2007    8:19  (6:7)

G: POLČAN 3, OCHRÁNEK 1, LAŠUT 1, OPRCHAL 1, AUGUSTÍN 1, KOŠŤÁL 1

Z :

KRAJČÍ (MIKULČÍK)

HANZEL, MACEJKA - GÁBOR, AUGUSTÍN

OCHRÁNEK, ADAMAŤ - POLČAN, LAŠUT

OPRCHAL, ALEX - MACKO, KOŠŤÁL

Vo štvrtok sme miesto tréningu odohrali opäť prípravný zápas proti Mor.Lieskovému, ktoré tentokrát prišlo s o niečo staršími chalanmi pre maródku. My sme konečne nastúpili takmer v plnej zostave a mohli sme vyskúšať aj nových chlapcov. Striedali sme kompletné tri štvorice. Chalani boli rozdelení na formácia ročníka 2009, formácia roč.2008 a zmiešaní chalani. V podstate sa najviac presadila štvorica nových chlapcov roč.2008., ktorí dali 5 gólov. Ostatným chalanom sa proti výrazne staršiemu súperovi nepodarilo presadiť  Zápas prebiehal v dvohc odlišných polčasoch. V prvom sme súperovi konkurovali, dlho sme vyhrávali, no postupne sme poľavovali a súper skóre do polčasu vyrovnal. V druhom poolčase sme uplne presteali hrať. Vobec sme neplnili to čo sme si cez polščas povedali. Chalani miesto posúvanie lopty po čiare sa snažili prebíjať stredom, z obrany a od branoára išla zlá rozohrávka a z toho sme dostali množstvo gólov. Na

Napriek tomu, že dnes sme veľmi veľa gólov dostali, treba pochváliť brankárov za dobré výkony, a špeciálne by som chcel pochváliť obrancov. Ich úloha je veľmi nevďačná, keďže útočník ak stratí loptu nič sa nedeje, ak nedá gól nevadí, naopak ak dá gól je hrdina,. Kým obranca, ak zabráni gólu či odoberie loptu, berie sa to normálne lebo je to jeho úloha, no ak spraví chybičku, dostaneme gól a každy to vidí. Preto skúsme viac chlapcov chváliť za výkony, hľadať pozitívne momenty v ich hre a nie priveľmi kritizovať, aby sme im futbal neznechucovali. Uvedomme si, že hlavne obrancovia majú mimoriadne náročnú úlohu a každá chybička ktorú spravia sa hneď ukáže. Verím, že chalani sa snažili zo všetkých síl, a chyby ktoré s,me robili budeme postupne opravovať.

Osobný profil patrik | 11.06.2016 20:32
Napriek dnešnému umiestneniu verím, že chlapci majú naviac a ich čas príde. Je to mužstvo, ktoré sa ešte len začína budovať a v porovnaní s dnešnými súpermi, ktorý už hrávajú spolu dlhšie, sa ešte len učia plniť si svoje povinnosti podľa vopred zadelených úloh. Verím, že pod vedením nášho pána trénera sa úspechy dostavia a zároveň mu chcem touto cestou poďakovať za bezchybné zorganizovanie tak náročného turnaja. U nás rodičov máte maximálnu podporu a snahu Vám vždy pomôcť, veď to robíte pre naše deti, za čo Vám ĎAKUJEME.
Osobný profil marco maximo | 27.05.2016 13:59
Velmi správne napísane,súhlasim.