MOR.LIESKOVÉ - AFC NMNV

MOR.LIESKOVÉ - AFC NMNV    16:11

G:AUGUSTÍN 6, OCHRANEK 4, MACKO 1

Z: KRAJČI - OCHRANEK, HANZEL, GABOR,AUGUSTIN - MACEJKA, KOVÁČ, HRÁDEL, MACKO

Odohrali sme takmer 1,5 hodinový zápas s Moravským Lieskovým. Po prvý krát mse hrali na prírodenej tráve. Chalanom to spočiatku robilo veľké problémy, lopty sa im zastavovala pod nohami, častokrát sme sa dokonca potkýnali o loptu, prihrávky boli slabučké a zastavovali sa v polovici. Zápas mal tri fázy, v prvej 20 - minútovke sme boli prakticky statení, napriekl vyše polhodinovej rozcvičke, prehrávali sme už 1:5. Postupne sme sa zoznámili s terénom a prevzali iniciatívu, výsledok sme nielen dotiahli ale chvíľku sme vyhrávali 9:8. No ku koncu nám zrejme dochádzali sily a súper sa opäť dostal do vedenia, ktoré si už ustrážil. Zápas bol veľmi poučný a kvalitnáý. Chalani striedali pekné momenty s hluchými chvíľami. Veľa chýb sme spravili pri rozohrávku, či už z obrany alebo od brankára, sa nám často stávalo že sme loptu kopli priamo súperovi na nohu a ten skóroval. Miestami sme sa nevedeli postaviť a hrali sme na kope. no inokedy sme boli veľmi pekne rozostavení, a spravili pekné akcie po prihrávkach, viackrát sme sa dokázali individuálne presadiť, no chýbala nám koncová prihrávka alebo gólové zakončenie.