MINITURNAJ TOPOLCANY

publikované 02.05.2016

V nedeľu 1.5. sme sa zúčastnili miniturnaja v Topolčanoch. Odohrali sme 3 zápasy po 30 minút proti dvom družstvám Topolčian a Bánovciam n.B., Nastúpili sme vo veľmi oklieštenej zostave, keď väčšina chalanov sa nemohla zúčastniť. Vo všetkých zápasoch malo naše vystúpenie dve tváre, a to : hra s Michalom, a hra bez Michala. S Michalom Ochránkom na hracej ploche sme väčšinou góly dávali, bez Michala sme ich väčšinou dostávali. Dnes bol proste Michal o dve-tri triedy lepší od všetkých ostatných. Celkom príjemne ešte prekvapil nový brankár Ondrej Krajčí, ktorý miestami podával veĺmi pekné zákroky. Oveľa viac ale bolo dnes nedostatkov :

- vyhýbanie sa osobným súbojom - chalani poväčšinpou bránili len "pohľadom"

- nepreberanie hráčov - častokrát vyleteli dvaja, ba až traja na jedného, a ten prihral úplne voľnému spoluhráčovi na gól

- neprihrávanie - veľmi veľa krát sme si mohli prekne prihrať do šance, ale neurobili sme to, a naopak niekedy sme prihrávali veľmi nepresne a častokrát súperovi rovno na nohu

- strelecká nemohúcnosť - opäť sa veľa krát stalo, že chalani ostali sami pred brankárom a miesto gólu sme trafili presne do neho.

- nepohyblivosť - takmer vždy som musel po chalanoch kričať, aby sa hýbali, bez toho stáli úplne na iných miestach a vôbec sa nehýbali.

KRAJČÍ - OCHRÁNEK (KOVÁČ), HANZAL - MRÁZIK (KUŽELÍK), KOŠŤÁL (HRÁDEL)

AFC NMNV - MFK TOPOLCANY MODRÍ      6:5

G: OCHRÁNEK 2, KOŠŤÁL 2, MRÁZIK 1, VLASTNÝ