TURNAJ HODONIN

publikované 25.01.2016

V NEDEĽU 24.1. SME SA ZÚČASTNILI TURNAJA V HODONÍNE PRE ROČNÍKY 2009. TURNAJA SA ZÚČASTNILO 7 DRUŽSTIEV Z ČESKA A SLOVENSKA. HRALO SA ZAUJÍMAVÝM SYSTÉMOM NA DVE MENŚIE IHRISKÁ. NA JEDNOM NA ŚTYRI BRÁNY BEZ BRANKÁROV, AN DRUHOM NA DVE DLHÉ BRÁNY S BRANKÁROM. ODOHRALI SME DVA ZÁPSY AN IHRISKU SO 4 BRÁNAMI, KTORÉ SME OBA ZVÍŤAZILI 12:9 A 11:5. BOLO TO TROŠKU CHAOTICKÉ, PO GÓLE SA NEROZOHRÁVALO, NAVYŚE MANTINEL BOL ZAROVNO BRÁNKOU, TAKŽE AJ NEPRESNÉ STRELA KTORÁ IŠLA PO MANTINELI SKONČILA V BRÁNE. NAPRIEK TOMU SME BOLI V OBOCH ZÁPASOCH LEPŚI A VIACKRÁT SME UKÁZALI PREHĽAD V HRE, KEDY BOLA JEDNA BRÁNA OBSADENÁ, TAK CHALANI VIDELI VOĽNÉ MIESTO NA DRUHEJ STRANE A PRENIESLI HRU S GÓLOVÝM EFEKTOM. INÁ HRA BOLA NA DRUHOM IHRISKU S VEĽKÝMI BRANAMI, KDE HRALI IBA 3 HRACI V POLI. OKREM DUELU S LÍŠŇOU TO BOLI VEĽMI PEKNÉ A DRAMATICKÉ STRETNUTIA, KDE SA UKÁZALI NAŠE SKUTOČNÉ KVALITY. CELKOVO HODNOTÍM NAŠE VYSTÚPENIE ZA VYDARENÉ.

AFC NMNV - MFK SKALICA  12:9

G : AUGUSTÍN 4, GÁBOR 3, KRAJČÍ 2, KOŠŤÁL 2, MACEJKA

Hneď prvý zápas sme nastúpili na štyri brány a ukázalo sa, že to máme natrénované. Po 5 minútach sme vyhrávali 8:0. No potom došlo k poľaveniu a a jsúper si zvykol na systém hry a znížil. Nakoniec sme ale zaslúžene zvíťazili.

AFC NMNV - SK LÍŠEŇ  2:9

G: AUGUSTÍN, Vlastný

Nás najhorší zápas, hneď sme prešli zo štyroch brán na dve veľké. Brankár bol nerozchytaný, nerozohratý a prakticky každá strela na bránu bol gól. Celkovo sme nehrali dobre, aj keď sme si zopár šancí vytvorili.

AFC NMNV - HODONÍN   11:5

G: AUGUSTÍN 5, OCHRÁNEK 2, KOŠŤÁL 2, GÁBOR, MACEJKA

V tomto zápase sme prakticky súpera k ničomu nepustili a spoľahlivo kontrolovali priebeh hry.

AFC NMNV - SK VACENOVICE  1:1

G : AUGUSTÍN

Veľmi napínavý a dramatický duel. Škoda viacerých zahodených šancí. Súper má veľkú poklonu, nakoľko celý turnaj striedal len dvoch hráčov.

AFC NMNV - ČSFA MALACKY  3:3

G : GÁBOR, OCHRÁNEK, KRAJCÍ.

Asi najlepší duel na turnaji. Hralo sa neustále hore dole. Chalani podali vynikajúci výkon a na futbal sa dalo skutočne pozerať. Dali sme nádherné góly po pekných akciách,. Len veľká škoda že v poslednej sekunde sme spravilu veľkú chybu v obrane a súper vyrovnal.

AFC NMNV - MIRAVA    4:0

G : AUGUSTÍN 2, OCHRÁNEK, KOŚTÁL

To už bola z našej strany exhibícia. V pohode sme si ustrážil víťazstvo a brankár čisté konto. Hrali sme tiež veľmi pekne.

BRANKÁR : MIKULČÍK

OBRANA :  HANZEL, MACEJKA, OCHRÁNEK,