TURNAJ UH.BROD

publikované 30.11.2015

V sobotu 28.11. sme sa zúčastnili turnaja v UHERSKOM BRODE. Bol to náš vôbec prvý turnaj a nastupovali sme naň s veľkými očakávaniami. Konečné dojmy sú zmiešané – na jednej strane radosť z prvých gólov, prvých víťazstiev, ale na druhej sklamanie z toho že chalani nepočúvali a neplnili pokyny od trénera. Napriek tomu nabrali množstvo nových skúseností, ktoré využijú v ďalšej futbalovej kariére. Prvé tri zápasy sme odohrali veľmi dobre, potom ale nastal akýsi útlm. Skôr som čakal, že chalani prídu na systém hry a pochopia, čo majú robiť a budú sa od zápasu k zápasu zlepšovať. Škoda zbabraných troch stretnutí, ktoré sme výrazne prehrali.

1. VIKTORIA OTROKOVICE    8  7  1  0    33:4   22 bodov
  2. TJ BUCHLOVICE                8  6  1   1    17:7   19 bodov
  3. SPARTAK HLUK                 8  6  1   1   33:7   19 bodov
  4. 1.FC SLOVÁCKO                8   5  0  3   21:12   15 bodov
  5. HS HRADČOVICE               8   4  0    4   14:5    12 bodov
  6. AFC N.MESTO                    8   3   1   4   10:13  10 bodov
  7. SKSV BOJKOVICE             8   2  0   6     6:33    6 bodov
  8. JISKRA STARÉ MESTO     8   1   0   7   7:26     3 body
  9. ČSK UHERSKÝ BROD       8   0   0   8    4:36    0 bodov

AFC N.MESTO – FK BUCHLOVICE   0:0

MIKULČÍK – AUGUSTÍN, MACEJKA, MRÁZIK, KRAJČÍ – GÁBOR, HANZEL, KOŚŤÁL, PACEK

Na prvý zápas sme nastúpili s veľkým očakávaním. Zo začiatku to bolo veľmi rozhrárané, nevedeli sme kde sa postaviť, čo robiť, skôr sme hrali zo zabezpečenej obrany, no k útočeniu sme sa veľmi nedostávali. Ku koncu zápasu prišli nejaké strely a šance. Remíza bola vzhľadom k výkonu oboch družstiev spravodlivá

AFC N.MESTO – HS HRADČOVICE  0:1

MIKULČÍK – AUGUSTÍN, PACEKOVÁ, MRÁZIK, KRAJČÍ – KUŽELÍK, OCHRÁNEK, KOŚŤÁL, PACEK

v tomto zápase sme podali lepší výkon, no bohužiaľ sme ho prehrali, keď v 3.minúte sa súper náhodnou strelou dostal do vedenia. Mali sme veľa šancí – pološancí. Strely Tomáša, Matúša a Simona hrozili gólom, Škoda prehratého zápasu.

AFC N.MESTO – SKSV BOJKOVICE  4:0

GÓLY : 1.min. GÁBOR, 2min. AUGUSTÍN, 8.min. OCHRÁNEK, 10.min. AUGUSTÍN

MIKULČÍK –HANZAL, PACEKOVÁ, AUGUSTÍN, GÁBOR– KUŽELÍK, MACEJKA, KOŚŤÁL, OCHRÁNEK

Hneď v úvode stretnutia sme strelili svoj prvý gól a vypukla obrovská radosť. V zápase sme jednoznačne dominovali a zaslúžene zvíťazili.

AFC N.MESTO – VIKTORIA OTROKLOVICE 0:2

MIKULČÍK –HANZAL, KRAJĆÍ, PACEK, AUGUSTÍN – OCHRÁNEK, MACEJKA, MRÁZIK,GÁBOR

Po víťaznom zápase prišiel silný úder. Hrali sme proti najlepšiemu tímu na turnaji a riadne sme sa zapotili. Teraz sa začalo výrazne prejavovať to, že chalani nepočúvali pokyny. Neobsádzali si hráčov a súper nás neustále ohrozoval. Výsledok s výborným súperom ktorý ostaným súkal 6 gólové nádielky je síce dobrý, ale náš výkon nebol najlepší.

AFC N.MESTO – SPARTAK HLUK    0:4

MIKULČÍK –HANZAL, PACEKOVÁ, KOŠTÁL, AUGUSTÍN – OCHRÁNEK, KRAJĆÍ, KUŽELÍK, MRÁZIK,

Zápas mal podobný charakter ako ten predošlý. Súper, ale nebol ani zďaleka tak kvalitný. Vyhýbali sme sa osobným súbojom a opäť si neobsádzali hráčov. Neviem či už hrala rolu únava alebo nevyspatosť, ale chalani sa javili akoby miestami na ihrisku spali.

AFC N.MESTO – 1.FC SLOVÁCKO   0:5

MIKULČÍK –MACEJKA, OCHRÁNEK, GÁBOR, KOŚŤÁL – PACEKOVCI, HANZAL, KUŽELÍK, PACEK

V tomto zápase sme úplne vybuchli. Zdolateľný súper nám nasúkal 5 gólov. Vôbec sme nesledovali súperovych hráčov, tí navyše veľmi hladko cez nás prechádzali.

AFC N.MESTO – STARÉ MESTO   2:1

GOLY : 2.min. AUGUSTÍN, 6.min. AUGUSTÍN

MIKULČÍK –AUGUSTÍN, PACEKOVÁ, PACEK, KOŠŤÁL – KRAJĆÍ, GABOR, AUGUSTIN, MRÁZIK

Aj v tomto zápase sme spravili množstvo chýb, ale bojovnosťou sme dotiahli zápas do víťazného konca a prelomili sériu prehier.

AFC N.MESTO – ČSK UH.BROD   4:0

1min. GÁBOR, 2.min. AUGUSTÍN, 5.min. MRÁZIK, 10.min. PACEK

PACEKOVÁ – MACEJKA, HANZAL, GÁBOR, AUGUSTÍN (MIKULČÍK) – KUŽELÍK, OCHRÁNEK, KRAJČÍ (PACEK), MRÁZIK

V poslednom zápase sme boli jendoznačne lepší a zápas si užili. Škoda že sa nahralo dlhšie aby so všetci mohli s chuti zahrať. Treba si ale uvedomiť že viac dopredu nás posúvajú zápasy s ťažšími súpermi.

Osobný profil marco maximo | 30.11.2015 21:02
Michal skvelá práca z Tvojej strany,za deti sa Ti musime všetci poďakovať,bola radosť sa pozerať na celý team,velké ďakujem a pevne verím že všetci sa budu ďalej zlepšovať tak ako pišeš - takéto zapasy nás určite budú posuvať len dopredu.